TRX фітнес-тренера підвіски доступні

Підвіска навчання будується покращений м’язовий баланс, стабільність суглоба, рухливість, і основні сили допомагає вам працювати краще в будь-якому виді спорту. Він також покращує поставу і запобігає травми.

TRX дозволяє більше 300 верхніх і нижніх тіла вправи, кожен з яких може бути прогресувала з урахуванням вашого рівня фізичної підготовки. Складність можна регулювати, де ви розмістите ваше тіло, тому що ваша вага тіла вашого опору.

Оскільки TRX важить менше 1 кг, встановлюється менше ніж за хвилину, і зберігає в невелику сумку, ви можете використовувати його практично в будь-якому місці. Поїзд у тренажерному залі, на полі, у себе вдома, на дорозі, на вулиці в сонячний день – в будь-якому місці, що має міцну підтримку. Ви можете легко перемикатися від фізичних вправ здійснювати менш ніж за 15 секунд. Це дозволяє максимізувати своє навчання час і дозволяє ланцюга стиль тренувань.

TRX був створений після багатьох років велике поле наукових дослідженнях і розробках. Кожен TRX створюється з промисловим якістю будівництва, Легко регульована CAM пряжки і клуб-класу з вбудованими ручками колиски ноги для наземної підготовки.

Кожен TRX має 40мм промислового класу нейлонові лямки, які зшиті з подвійною товстої нейлонової нитки пов’язані на міцність і довговічність з номінальною міцності на розрив 560kg.

Інтеграл міцний caribina з фіксацією зуба для забезпечення безпечного навчання для найвимогливіших користувачів і регулюється від 1,8 м до 3,6 м завдовжки з метою надання користувачам всіх розмірів і здібностей.

Кожна упаковка містить професійний тренер TRX Підвіска, комплексне експрес-тренування ламіновані карти, і все тіло експрес DVD (тривалість 25 хвилин)

Більш детальну інформацію про тренер TRX підвіски, навчання і TRX TRX підвіска Відвідайте тут http://www.trx-fitness.com