Six Pack поради побудувати м’язи і спалювати жир

Багато людей розчаровані, тому що навіть після періоду хороших ABS тренування сесій, вони все ще не отримали навіть за унцію м’язів. Причиною може бути в раціоні. Перше, що вам потрібно зробити, при спробі побудувати м’язи і спалювати жир, щоб почати їсти здорову збалансовану дієту, яка включає велику кількість фруктів, овочів і мучного, картоплі і рису, навіть багаті білком продукти, як м’ясо, риба, яйця і сочевиця і молочні продукти.

Коли справа доходить до здорового харчування, ви повинні бути їсте правильні поєднання продуктів для спалювання жиру і для гарної кількість енергії. Крім того, необхідно споживати різноманітні продукти, щоб переконатися, що ви отримуєте збалансовану дієту.

Ось деякі поради, які 6 допоможе вам до правильне харчування, щоб побудувати м’язи і спалювати жир:

1. Увімкніть крохмалистих продуктів в їжу

Крохмалисті продукти, як хліб, крупи, рис, макаронні вироби та картоплю грають дуже важливу роль в доданні енергії та потужності для будь-якого тренування ABS або тренування. Крім того, що відмінне джерело енергії, вони є основними джерелами різних поживних речовин.

2. Їжте багато фруктів і овочів

Ви повинні включити фрукти і овочі у вашому повсякденному їжі. Ось кілька ідей про те, як додати фрукти і овочі в свій щоденний є рутина:

– Стакан свіжого соку і нарізаний банан з вашим зернових на сніданок
– Салат на обід
– Груша, як полуденок
– Частина гороху або інших овочів з вашим вечерею

Ви можете вибрати свіжі, заморожені, консервовані, сушені або соком.

3. їсти рибу

Риба є багатим джерелом білків, а також вітамінів і мінералів. Постарайтеся, щоб принаймні, два шматки риби щотижня, в тому числі шматок жирної риби. Ви можете вибрати свіжий, заморожений або консервований, хоча майте на увазі, що консерви і копчена риба може бути багатим у солі.

Деякі риби відомі як жирна риба з тієї причини, що вони багаті декілька типів жирів, званих омега-3 жирні кислоти, які можуть протягнути руку допомоги у збереженні вашої серце здоровим. Хоча майже всі ви повинні їсти більше жирної риби, вагітні жінки, а також жінки, у яких є дитина повинна з’їсти максимум 2 частини жирної риби в тиждень.

4. Зменшити споживання насичених жирів

Якщо ми візьмемо в надмірній кількості насичених жирів, він може підняти рівень холестерину в крові, що збільшує ймовірність розвитку серцевих захворювань.

5. Збільшення споживання білка в 10 разів більше, ніж у вас зазвичай, зрештою те, що білок м’язів складається з. Так що краще ви можете відновити після тренування більше шансів у вас є для упаковки на масу. Спробуйте і є 1,5 грама білка на кожен кілограм ваги тіла у вас є.

6. Пийте багато води

Взагалі, пити 8-12 склянок води на день є значним, але якщо ви культурист потрібно пити багато, бо це допомагає вашому м’язового розвитку. Час, коли ви п’єте воду також дуже значні. Якщо ви їдете у спортивній практиці, гру або просто займаючись спортом або грати важко, пити воду до, під час і після гри. Ніколи не поклав його в своєму розумі, тому завжди носите свою пляшку з водою з вами. Ви не можете дати себе з найкращого боку, якщо ви думаєте про те, як ви жадаєте.

Ваше тіло тримає вас гідратованих шляхом регулювання води у вашому всієї системи. Якщо ваша сеча ніколи не був трохи світло-жовтий, ваше тіло, можливо, були викидаючи додаткової води. Коли ваша сеча дуже темного жовтого, що в програмі відсутня вода, можливо, його час, щоб пити більше води.

При спробі наростити м’язову масу і спалювати жир, це завжди калорій в порівнянні калорій поза. Так є більше калорій, ніж ви можете записати в даний день, і ви будете набрати м’язову масу. Намагайтеся їсти здорову їжу стільки, скільки ви можете, як ваша мета, щоб набрати м’язову масу а не жир.