8 порад про те, як додати більше м’язів швидше

Бодібілдинг це хобі, це спосіб життя, і це теж мистецтво для деяких людей. Тіло будівлі, коли починаєте може бути важким завданням, щоб закінчити, і результати можуть бути важко знайти, якщо ви не знаєте, як працювати належним чином. Багато людей змінити свій режим тренування, як зміна пір року; переходячи від втрати жиру для нарощування м’язової маси, так як ніхто не повинен турбуватися про те, як вони виглядають в купальнику під час зимового сезону.

Тут ми пропонуємо вам вісім корисних порад для додавання інших м’язів вашого тіла.

1) Якщо ви вибираєте план і почати працювати з цим новим планом, дотримуйтеся його.

Не здавайтеся на вашому плані, якщо ви не бачите результати протягом однієї-трьох тижнів. Це займе деякий час, щоб почати втрати ваги або додати більше м’язів у вашому тілі. Не всі тіла реагує на розробку так швидко, як інші. Перш ніж ви вирішите перейти на інший план, дати вашого поточного 5:56 тижнів, перш ніж оцінити ваш процес.

2) Додати сухий овес вашому трясти.

Більшість експертів рекомендується додати ¼ склянки вівса для вашої повсякденному житті трясти. Ці овес допомогти вам калорій, які потім можна перетворити в м’язах при розробці.

3) Тримайтеся подалі від тренажерному залі більше, ніж ви це зазвичай робите.

Дайте вашим м’язам час, щоб розслабитися і ставати сильнішими. Якщо ви проводите більше часу в тренажерному залі, ви насправді стають слабше з плином часу, тому що ви не даючи м’язам розслабитися після тренувань.

4) позбутися якомога багато стресу у вашому житті, наскільки це можливо.

Стрес є основним чинником проти нарощування м’язової маси, тому що стрес випускає гормони, які ламають м’язи замість будувати їх.

5) Знайти наставника.

Наставник допоможе вам мотивувати себе при розробці, але також може протягнути руку допомоги, коли справа доходить до направляючи вас у ваші тренування і показуючи, що є правильним і неправильним, коли підняття важких предметів.

6) Переконайтеся, що ви знаєте, що ці добавки роблять для вашого тіла.

Якщо ви приймаєте добавки з вашої дієти і плану Важка атлетика, переконайтеся, що ви знаєте, що ці добавки роблять для вашого тіла. Не просто слухати те, що все в тренажерному залі говорить про добавки вони приймають. Переконайтеся, що ви досліджуєте різні добавки до їх придбання і приймаючи їх. Кожен різні доповнення можуть зробити щось інше для вашого тіла.

7) Зменшити кількість ізолюючі вправи, які виконуються при підняття важких предметів.
Там немає необхідності продовжувати 12 наборів з трьох різних тренувань для рук при роботі з програмою будівлі масою тіла. Експерти рекомендують, що ви проводите більше часу, зосереджуючись на основного тренування і виконання вправи, які будуть випускати більше тестостерону.

8) Остання порада для додавання більше м’язів, коли бодібілдинг є більше здорових жирів.

Чи не усунення жиру повністю зі свого раціону, тому що це допомагає тримати рівень тестостерону на здоровому рівні, який допомагає, коли нарощування м’язової маси.