5 простих способів отримати ці 6 кубиків преса

Правда про Six Pack Abs показав
Маючи шість пакет ABS є те, що майже кожен хлопець хоче, і кожна дівчина теж. Дівчата люблять, щоб побачити шість абс пакет на хлопців і вони самі хочуть мати незначно пом’якшив версія шість абс пакет. Подивимося правді в очі, жорсткий надійної основної та шлунка є привабливим для обох статей.
Спроба отримати шість Pack Abs ще одне питання, всі разом. Для того, щоб отримати шість Pack Abs вам потрібно зробити 2 речі:
А) втратити вагу, який сидить на верхній частині м’язів живота
B) зміцнювати м’язи живота
Якщо ви шукаєте, щоб пролити фунтів, Є безліч альтернативних способів зробити це. Я рекомендую робити природна річ і не приймаючи таблетки дієти або робити речі, як Дженні Крейг або NutriSystem. Припустимо, ваше тіло досить розумний, і точно знає, що повинен і не повинен використовувати право?
Важливо, щоб робити правильні вправи для живота. Роблячи неправильні або, можливо, робити правильні в ту сторону може пошкодити ваші успіхи і навіть поранити Вас.
Таким чином, щоб позбутися від деяких ваги я хотів би вам зробити наступне. Перша перевірка мою статтю про те, як втратити 10 фунтів на 2 тижні.
ось кілька порад, щоб отримати ці шість абс оновлення:
1. Візьміть ферменти з кожним прийомом їжі.
Завод заснований ферменти допомагають вам більше перетравлювати їжу. Чим більше ви переварити і позбутися від тим більше ваги ви можете втратити.
2. Харчування перемішалися
Їжте крохмалі і білки в різний страви із зеленим салатом. Наприклад, рибу і салат. Або рисом та салатом. Повірте мені, спробувати його протягом тижня, і ви побачите величезну різницю у вашому енергетичному рівні і контроль ваги.
3. Якщо ви їсте фрукти, їдять його з ранку на порожній шлунок
Фрукти займає всього близько двадцяти хвилин, щоб пройти через кишечник. Коли ви їсте шматок хліба з фруктами, що шматок хліба зазвичай займає близько чотирьох годин, щоб пройти до кінця. Тепер хліб тримає плід від проходять з утроби доведення її до бродіння викликає гази, здуття живота і нездатність використовувати всі вітаміни і мінерали, які знаходяться в тій фруктів. Спробуйте, ви можете побачити.
4. Не їжте пізно
Ми просуваємо не їсти минуле 8 вечора щоночі.
5. Пийте багато чистою джерельною водою
Не пийте воду з-під крана, це повно хімічних речовин.
Тепер, коли ми розглянули деякі ідеї про втрати ваги тепер нам потрібно, щоб потрапити в деякі тренування керівні принципи для того, щоб отримати ці шість абс оновлення.
Кишкової м’язи, як м’язи ніг можуть бути розроблені більш часто, ніж інші групи м’язів, як зброя спині або грудей. Але дуже важливо, щоб перемикати різні вправи AB процедур на постійній основі. Тому що ви можете зробити їх набагато частіше, важливо є багато різних Ab тренування відкриті для вас.

Не забудьте взяти з серцево-судинної тренування. Чому ви підозрюєте, бігунів на довгі дистанції і бігунів завжди здається, що пральна дошка шлунка? Це тому, що коли ви запускаєте ви, природно, розтягнути кишкових м’язів, а також затягніть їх. Вашої основним стабілізується вас на довгі і стійкі розтягування і посилювання, що бігунів дати їм ці шість абс пакет ви в пошуку.
Переконайтеся, що коли ви робите ваші програми AB вправи, які ви насправді зосередитися на ваших жорстких м’язів черевного преса. Насправді зосередитися і отримати, що сирі опік, який настає в кінці множин. Ab Вправи найпростіші вправи, щоб обдурити. Це просто, щоб пройти через рухи, а потім поплескав себе по спині за це ваш набір хрумтить і потім дивуються, через 3 тижні, чому це не допомагає або зміни.
При виконанні вправ для живота отримати шість Pack Abs вашою метою є не отримання кг м’язової маси, ваша мета, щоб отримати це подрібнені і худий вигляд. Це більше про повторень, ніж про використання багато ваги під час вправ.
На наступний день після робити будь-які набори Ab Вправи ваш кишечник повинні бути дуже болить. Якщо ваш кишечник не болить і болить всього одним натисненням кнопки, ви робите це неправильно.