5 причин, чому алкоголь зруйнує вашу прибуток мускула

Я отримую електронні листи щодня від прагнуть м’язів-будівельники у всьому світі, і один з найпоширеніших питань, мене запитують “Чи є питна дійсно впливає на процес росту м’язів?” Мені дуже шкода це говорити, але так, занадто багато алкоголю майже безумовно роблять значний негативний вплив на вашу нарощування м’язів результатів. Алкоголь є набагато більш шкідливим, ніж думає більшість людей, і це дуже важливо, що ви розумієте, як цей препарат (так, алкоголь є наркотиком) впливає на ваш прогрес. Це не антинаркотичні промови, але якщо ви серйозно ставитеся до досягнення дійсно вражає статури, ви повинні обов’язково знати про 5 основних способів, що алкоголь уповільнює ваші успіхи …

1) це негативно впливає на синтез білка.

Синтез білка є процесом, в якому амінокислоти з’єднуються разом, щоб сформувати повноцінні білки. Надмірне вживання алкоголю уповільнює цей процес вниз на 20%, а з ваші м’язи складаються з білка, ви можете побачити, як це проблема.

2) Він знижує рівень тестостерону та естрогену збільшується.

Тестостерон є найбільш важливим для нарощування м’язів гормонів у вашому організмі. Одним з факторів, що лімітують, які визначає, скільки м’язів людина може отримати рівень їх сипучим тестостерону.

3) Це призводить до зневоднення організму.

Нирки повинні обробити дуже велику кількість води для того, щоб зламати алкоголь, і це може призвести до тяжких зневодненням в організмі. Вода відіграє абсолютно вирішальну роль у процесу нарощування м’язової маси, і, будучи навіть злегка зневоднені це вірний шлях до катастрофи. Тільки м’язи складаються з 70% води.

4) Це виснажує тіло вітамінами і мінералами.

Вживання алкоголю вітаміни А, С, B, кальцію, цинку і фосфору для всіх злити швидкими темпами. Вітаміни та мінерали тримати кожен маленький процес в організмі функціонує належним чином, і багато з цих процесів пов’язані з ростом м’язів і технічного обслуговування.

5) Це збільшує накопичення жиру.

З 7 порожніх калорій на грам, алкоголь дійсно може бути дуже відгодівлі. Алкоголь також руйнує цикл Кребса, який грає важливу роль в спалювання жирів.

Важливо отримувати задоволення в житті, але занадто багато задоволення може призвести до проблем. Якщо ви серйозно ставитеся до досягнення значного нарощування м’язів результатів, вам обов’язково потрібно, щоб контролювати ваше споживання алкоголю і переконайтеся, що ви споживаєте його в помірних кількостях. Кілька напоїв тут і там не повинно бути проблемою, але якщо ви опинитеся питної кожні вихідні ви можете майже напевно поцілувати вашу прибуток мускула до побачення.

Якщо ви вирішили вийти і партії, переконайтеся, що пити багато води і правильно живити себе вітаміни / мінерали і багатих білком їжі.

Я не рекомендую обертається все ваше життя навколо ваших нарощування м’язів програми, так що не бійтеся вийти і добре провести час саме в той час. Просто переконайтеся, що тримаєте ваші ночі питної рідко (не частіше одного разу на місяць) і правильно живити себе, щоб зменшити його наслідки. Поки ви контролювати те, що ви робите, ви можете досягти вражаючого статури і є суспільне життя в той же час.