5 правил, щоб вижити в тренажерний зал і перейти на великі речі в навчання персоналу (частина 2)

Дана стаття є продовженням Частини 1, куди ми пішли протягом перших двох правил виживання в тренажерний зал і перейти до більш важливі речі в особистої підготовки. Тепер, ми отримаємо в найближчі п’ять правил.

Правило 3: зберегти ваші гроші

Навіть якщо ви продаєте на всю котушку і мають щільний графік, вашої зарплати тут дійсно не буде нічого, щоб похвалитися. Незважаючи на те, що ви продаєте ваші сеанси для високих швидкостей, які ви приймаєте вдома лише чверть цих грошей! Але за цей час ви хочете, щоб почати прибирати деякі гроші, щоб фінансувати свій хід. Вам потрібно стільки, скільки тисяч доларів, щоб отримати всі ваші веб та обладнання витрати покриті, і ви будете потребувати, щоб прибрати добрих два місяці витрати на проживання на період часу після скинути в тренажерному залі, і до цих пір будувати свою приватну практику. Так що не забудьте звернути собі в першу чергу і потрапити в цю цифру як можна швидше.

Правило 4: планувати свій маршрут втечі

Тепер, як ви збереження грошей і отримати свій народ і навичок, це також хороший час, щоб почати збирати частини в місці, коли ви йдете незалежними. Почати отримувати ваш сайт зробив, подивіться на зовнішні можливості навчання, і вибрати області, які ви хочете досягти і вирішити, як ви будете їх досягнення.

Я б навіть піти так далеко, щоб почати робити безкоштовні або недорогі реклами, та укладання угод з підприємствами та установами, які готові допомогти вам. Якщо ви отримуєте деякі клієнти, ви можете легко навчати їх на стороні, і ви будете мати більше важелів для того, коли ви зробите свій повний перехід на приватне збирається.

Найбільш важливим з усіх, починають збиратися відгуки від усіх ваших клієнтів. Візьміть фотографії до і після них, і, коли це можливо, прийняти деякі відео з них говорять, чому ти кращий. Це буде надзвичайно важливою частиною вашої маркетингової пізніше.

Правило 5: отримати чорт звідти!

Час здати свої повідомлення! До цього моменту ви повинні мати кілька речей приготування їжі – ви повинні мати свій сайт і працює, вивчив багато варіантів там для вас, щоб розташувати себе, і в ідеалі мати ручний повно клієнтів. Після того як ви повністю скидали тренажерному залі, ви будете здивовані, як багато ідей і можливостей, ви бачите перед собою. Будьте впевнені, щоб скористатися ними – активно шукати рефералів від вас існуючими клієнтами, і ніколи не перестаємо шукати нових. Тепер, коли ви самі собі хазяїн, і технічно власник бізнесу, щоб максимально використовувати його. І те й справа, знайдіть хвилинку, щоб насолоджуватися тим, що ви досягли – ви це заслужили!