5 методів мотивації дотримуватися ваших процедур силові тренування

У вас є мотивація методи, щоб допомогти вам досягти успіху у вашому процедур силові тренування? Що ви хочете досягти? Які цілі ви маєте на увазі?

Ці речі, які ви повинні задати собі. Вам потрібна мета, вам потрібен план, необхідно призначення. Може бути, ви хочете жорсткий рок ABS, великих м’язів, схуднути, або навіть стати фітнес-моделлю. Незалежно Ви повинні хотіти, щоб бути там. Однак без мотивації ви, ймовірно, не в змозі. Ви повинні бути дуже мотивовані, щоб бути успішним.

Майже всі з цих рад є психічні пов’язані .. Пам’ятайте, ваш розум контролює ваше тіло … Це мислення ви хочете бути дюйма .. це те, що ви повинні тримати в голові.

1. Його всі ігри, так давайте перемагати дитини!

Подумайте про це, і життя в цілому, як гра. Тепер мета будь-якої гри, щоб виграти, але перемога може означати більше, ніж просто побиття когось іншого. Щоб виграти в цій грі просто це зробити … день за днем. Бути на вершині “гра” Якщо ви тренування помалу перш ніж ви знаєте його, ви будете звіра.

Тепер ви бачите, вам доведеться виконувати правильні методи, дотримуйтесь гарне харчування, висипатися, і не за поїздом, але вона прийде. Але, як кажуть у лотереї “Ви повинні грати на перемогу”.

2. Зрозуміти процес навчання

Це відноситься і до життя в цілому. Зрозуміти процес навчання. Ви повинні розуміти, що ви не можете піти від 0 – 100 ніч. Кроки дитини … Ви дізнаєтеся, ваше тіло буде вчитися, і ви отримаєте результати.

Це відноситься до всього особливо силові тренування. Його зазвичай ті, перші 2-4 тижні, що найвитриваліші, тому що ви вивчаєте нові звички, ваше тіло вивчити руху … але як тільки ви дізналися, що це ви його отримали!

3. бути позитивним … завжди

Завжди, завжди, завжди бути й залишатися позитивним. Кожна людина, яка вважає успішним вони можуть зробити це. Ви повинні вірити в себе, а не просто покладатися на віру інших … не ваша мама, а не твій батько, а не ваші друзі, а не ваша подруга / дружина, навіть не ваші діти … Ви повинні.

Якщо ви зробите помилку, його добре навчання вашої (див. № 2), його ви пропустите сьогодні просто спробуйте завтра, і ви зможете повернутися в гру (див. № 1).

4. Уявіть, що ви, як ви хочете бути

Тепер не втрачайте мене тут. Там були численні дослідження, де група візуалізує себе виконання спортивних акта без фізично нічого зробити. Група B виконує Закон про спорт і група С візуалізує і виконує акт. Після кількох тижнів група має прибутку … як ніби вони виконували акт, групи В краще від фактичного виконання акта, а група С досягає найкращих результатів.

Що це говорить мені? Ваш прибуток розумом скористатися просто думати про те, що ви робите. Це відноситься і до чого … Коли ваші не підводячи, візуалізувати ваші звичайні тренування. Якщо ваш послідовний ви будете мати більше тренувань. Застосувати крок 3 для візуалізації.

5. Написати свої цілі і дивитися на них постійно …

Там-то, що відбувається з людьми, коли вони щось записуєте. Йдеться про життя … до кінця. Я знаю, я записав ідеї та цілі і впав назад на них, як я переживала важкі часи. Це допоможе вам «пам’ятати», хто ви і ким ви хочете бути.

Ці 5 методи мотивації застосовуються не тільки до дотримуватися вашої процедури силові тренування, але і до життя. Так ви хочете жорсткий рок ABS, великих м’язів, схуднути, або навіть стати фітнес-моделлю покладатися на ці кроки, коли ваш в середині шторму. Коли ви виходите … Ви будете фізично і психічно сильніше.

Пам’ятайте … Ви можете зробити це!

———————–