5 безпомилковий рад про те, як отримати 6 абс пакет

Це неймовірно, деякі з речей, які я чув.

Я був особистим тренером протягом багатьох років, і номер один, що люди хочуть дізнатися, як отримати 6 абс пакет, але так багато з моїх клієнтів насправді потрібно зосередитися на чомусь ще першим – і це, щоб позбутися від 3 дюймів подушці вони сидять над їх абс!

Як отримати 6 абс пакет Порада 1: вирізати жир!

Давайте вирізати прямо в погоню – немає ніякого шляху в пеклі, що ви коли-небудь отримати карколомним щелепи знижується набір абс, якщо у Вас надмірна вага – більше ABS буде просто натиснути ваш шлунок ще далі!

Так що якщо ви розчарування у зв’язку з відсутністю результатів, то ви просто повинні вийти з цього аж до дрібних кроків. Перше, що вам потрібно знати про те, як отримати 6 абс пакет є концентрація уваги на спалювання жирів. Розбити його на кроки і зосередитися на одній речі за один раз.

Як отримати 6 абс пакет Порада 2: “Тепер зробіть 1000 хрумтить!”

Кожен думає, що вони повинні зробити 1000 хрумтить, як у старі фільми з Брюсом Лі, але я хочу, щоб ви в один маленький секрет. Ви можете дізнатися, як отримати 6 абс пакет, навіть не робить будь-які сухарики або сидіти злети!

Є цілий ряд вправ, які ви можете зробити, який працює з вашою «основний».

Подивимося правді в очі – м’язи на тілі людини для виконання певних завдань, а що хорошого в тому, щоб зробити сухарики, коли це не ваші тіла основні функціональні руху, коли справа доходить до використання м’язів живота.

Як отримати 6 абс пакет Рада 3: Міф “місце скорочення”

Там немає такого поняття, як “місце скорочення! Багато хто з моїх клієнтів хочуть знати, як позбутися від своєї любові ручки, або жиру з їх нижній частині спини, або як отримати жир їх шлунків. Користувач завжди бачить людей робити більше AB хрумтить намагаються “зменшити місце” жир з їхніх животів.

Коли ви вступали в програму спалювання жиру ви будете втрачати вагу по всьому тілу, але у всіх різна генетика так що завжди є інший результат для кожної людини.

Як отримати 6 абс пакет Рада 4: Фокус

Тільки подумайте про це, більшість відвідувач тренажерного залу є навіть не думав про те, що вони роблять. Вони працюють на бігових доріжках дивитися телевізор, читати журнали, а деякі навіть умудряються читати газети!

Ці ж самі люди дивуються, чому вони так мало результатів за стільки зусиль. Все дуже просто: де акцент йде потоки енергії. Всі їх увага спрямовується на деякий тип відволікання.

Тепер ви повинні уважно слухати, тому що я збираюся відкрити найбільший секрет для побудови тіло своєї мрії.

Ви повинні розвивати розум-м’язового з’єднання. Якщо ви хочете отримати результати ви повинні поставити свій розум всередину м’язи. Ви повинні дійсно “відчувати” те, що ви робите, і «відчуття», які м’язи проробляються.

Всього, ви дійсно зосереджені, коли ви повинні попросити кого-небудь які м’язи конкретній вправі працює, тому що ви можете “відчувати” його?

Виходять усі ваші турботи за межами спортзалу двері і візьміть 5 хвилин, щоб зосередитися на тому, що ви хочете досягти під час тренування. Використовуйте цей час, щоб позбутися від відволікаючих і з усіх сил.

Як отримати 6 абс пакет Рада 5: Дієта

Саме так – вмирають T *. Причина, чому так багато людей не в змозі дотримуватися дієти (або дієти буквально помирають в) тому, що вони не в змозі підтримувати те, що вони роблять.

Ви можете зайти в будь-який книжковий магазин і забрати книгу, яка має деякі смачні рецепти і дуже здорові і просто зробити.

Багато людей приходять до переконання, що здорове харчування є жертвою. Тепер я хочу, щоб представляти дуже важливе питання до вас – що це таке, що ви жертвуєте?

Продовжуючи ставитися до свого тіла, як відро для сміття, перевантаження системи з надлишком жирів, вуглеводів, м’яса і отрутами, ви робите деякі серйозні пошкодження.

Таким чином, перехід на здорову дієту насправді, як торгівля Я гарантую, що ви будете почувати себе дивно, так багато енергії, без «потреба» для кави (можна припинити кричати зараз!), Ваші артерії і органи будуть любити вас, ви буде щасливішим, ваша шкіра буде мати здоровий блиск … список можна продовжувати нескінченно.

Отже, питання в тому, «що в жертву?” Чорт візьми, ні!

Тепер ви бачите, є багато факторів, які вступають в гру, коли ви шукаєте, як отримати 6 абс пакет. Почніть сьогодні, кидати, що коробка від піци (піца в комплекті!) І зробити собі план того, що ви дійсно хочете досягти, і вжити заходів, який відвезе вас до цієї мети.

Вам не потрібно винаходити велосипед – знайти систему, яка довела і слідувати йому, тому що ви отримаєте результати. Тільки уявіть собі, як добре було б почувати себе з повною шістьма (підлоги) блоку за допомогою м’язи пов’язані тіла.

——————————-
Хочете дізнатися більше?
——————————-

Клінт Сірий топ особистий тренер, який є пристрасним про здоров’я і фітнес. Що живить нього винагороди від надання допомоги іншим людям, щоб тіло своєї мрії.