3 фундаментальні принципи тренування, яка будуватиме вам м’язи

Є три основні речі, які ви повинні слідувати, щоб збільшити м’язову будівлі тренування. Можна включити одну з них, і це найкраще включити їх все, якщо це можливо. Підвищіть ефективність тренування на наступний рівень з тими:

Підняття важких предметів. М’язи ростуть, як він лікує від стресу, ви наносите його під час тренування. М’язові волокна розтягуються і сльози під час тренування. У період відпочинку ваше тіло приймає поживні речовини з їжі і добавок і застосовує їх у процес зцілення вашого м’язів. Таким чином, він стає сильнішим, більше і розірвав.

що важкі кошти?
Це означає, що ви повинні бути здатні виконувати до 12 повторень макс з цією вагою. У більшості випадків 10-14 є найбільш ефективним для росту м’язів. Це означає, що 12 повторень повинно бути ледь pissble. Якщо ви можете зробити ще 3-4 із цією вагою, це не досить важким. Збільшення ваги.

Ваша стресових волокон, як ви натискаєте через край своєї межі потроху. Ось чому важливо, щоб піднімати важкі ваги побудувати м’язи швидко.

Комплекс вправ. Включення декількох суглобів і м’язів (наприклад жим лежачи), і це дозволяє підняти більшу важкій вазі. Від попередньої ради це означає більш важку вагу – більш ефективне вправу нарощування м’язової маси.

Жим лежачи включає плечі, руки і м’язи грудей, як і їх сполук. А наприклад одного спільного навчання є набір трицепси.
Майте на увазі, не всі м’язи можна тренувати із з’єднанням набори, особливо невеликих, оскільки в центрі уваги натяг прагне вислизнути від них.

Супер набори. Це включає в себе робити кілька вправ без відпочинку між ними. Це не рекомендується для початківців.

Фокус в тому, що ви використовуєте кілька подібних вправ для зливу макс з ваших головних м’язів використанням допомоги різних З’єднання підтримки м’язів і суглобів. Також, Ви можете виконати більший обсяг роботи за менший час.
Супер набори зовсім інший рівень вправ і тренувань і проста стаття не може стежити за всіма можливими комбінаціями і принципи.

Крім того – дуже важливо – незалежно від того, що і як багато способів, ви вирішили включити у вашій тренування, ви повинні бути дуже серйозно ставиться до вашому відпочинку. Пам’ятайте – ваша м’яз росте тільки коли воно відпочинку та годування.

Планувати своє харчування і пауз. Кожна частина так само важлива, як і інші. Якщо ви ігноруєте один у вас буде дуже мало результатів. Для нарощування м’язової маси ви повинні планувати все заздалегідь. Маючи, що план має важливе значення для вашої мотивації і ваші результати. Існує більше нічого не демотивації намагається так складно і отримання досі.