3 силові тренування вправи для жінок, щоб пролити жир швидко

Важка атлетика або силові тренування є невід’ємною частиною вашого плану втрати ваги. Якщо ви не робите це зараз, то ви повинні почати завтра, це так важливо! Підняття тягарів буде спалювати менше калорій під час вправ, ніж кардіо, але це збільшить ваш метаболізм протягом тривалого часу після тренування, більше, складові різницю.

Силові тренування допоможуть вам позбавитися від жиру і позбутися від нього назавжди, навіть для жінок. Ось 3 основних вправ, які ви можете зробити прямо зараз (навіть у вашому власному будинку), щоб наростити ваші результати втрати ваги.

присідання

Присідання є одним з найбільш поширених вправ, відомих людині, але вони працюють дуже добре. Вони орієнтовані ваші квадрациклів основному, але і ваші стегна і сідниці теж. Для цього присадкуватого Встаньте прямо, ноги на ширині плечей і присядьте.

Форм дуже важливо, коли робиш присідання, завжди переконайтеся, що ви коліна не пройти повз кутом 90 градусів, що вона поставить непотрібного тиску на них. Тримайте спину якомога пряміше і дотримуватися дупу, щоб залишатися збалансованим. Ви повинні бути майже в змозі отримати ваші стегна паралельні землі. Щоб переконатися, що у вас є хороша форма, почати з просто маса тіла ваші і рухатися звідти.

дошка

Можливо, ви бачили цього раніше в пілатесом або йогою. Що ви робите це лягти обличчям вниз, потім підніміть собі настрій, щоб лікті при keepig спину якомога пряміше. Утримувати її протягом хвилини, розслабтеся сек і зробити це знову. Ця вправа націлена на багато тіла, але головним чином вашою основною.

віджимання

Віджимання є дивним способом, щоб виробити свій верхню частину спини, плечі, груди і трицепси. Крім того, ця вправа вага тіла таким чином, ви можете зробити це вдома … ніякого спортзалу не потрібно.

Візьміть ці 3 вправи і почати робити їх або включати їх в існуючий план вправ, і ви будете на шляху до більш швидкого спалювання жиру і легше втрати ваги.