3 речі початківців силові тренування повинні знати

Ви тільки починаєте рутину силові тренування? Ви пару тижнів у ваш новий силового тренування тренуваннями. Ну у мене є декілька порад для вас, щоб отримати максимальну віддачу від ваших тренувань. Це дійсно ключ до силового тренування, роблячи кожне тренування рахунок. Ви прагнете до м’язової вигоди не так? Я маю на увазі не те, що основна причина, щоб фактично поставити всі зусилля дюйма Ну, щоб всі ці вигоди рахунок. Ось три речі, які ви повинні знати, перш ніж ви отримаєте занадто глибоко в рутину силові тренування.

а) тренування журнал допомагає
Ви повинні відслідковувати, що ви робите. Інвестуйте в невелику книгу, яку ви можете відстежувати ваші тренування процедури дюйма Стара приказка дійсно має значення тут. “Все, що ви можете відслідковувати можна поліпшити”. У журналі відстежувати, що ваші процедури протягом дня, скільки підходів і повторень ви зробили, вага для кожного і будь-які додаткові зауваження. Ви повинні бути відстеження, якщо ви робите більше ваги, ніж минулого тижня, якщо ви відчували себе краще з приводу ваги, якщо ви відчуваєте, що отримуєте достатньо відпочинку і т.д. Це є важливою частиною вашої тренування, він повинен зайняти менше 5 хвилин на добу і добре варто додаткових зусиль.

б) кухня це ваш кращий друг
Повірте мені на це, якщо ви просто потрапити в силових тренувань ви не можете зрозуміти, як саме важлива дієта та харчування. Ви повинні харчуватися 5-6 разів на день і їдять продукти з високим вмістом якості. Харчування є більш півсправи, я щиро вважають, що мова йде про 60/40 розкол між харчуванням і тренуванням. Якщо ви не їсте правильно, то ви не будете отримувати навіть половину того, що ви покладете в поза. Тіло це дивовижна річ, і вона буде дуже добре реагують на нові зміни, якщо ви годуєте його правильно. Не забувайте про вашу тренування після їжі, це найважливіший прийом їжі в день, коли справа доходить до силових тренувань. Ваші м’язи будуть мати потребу в поживних речовинах, і я рекомендую давати їм її в тремтіння сироваткового білка з невеликою кількістю креатину. Спробуйте це протягом декількох тижнів, ви помітите різницю швидко.

в) не забувайте про нижньої частини тіла
Я дійсно ніколи не розумів, чому початківцям силові тренування завжди забуваємо про це важливе самородок. Давайте, принаймні так важливі, як верхня частина тіла, і є 2 вправи, які є керівниками і ніг вище інших для ніг. Вони присідання й станова тяга. Думати про тіло, як ланцюг, ви повинні мати сильну дроти весь шлях до кінця. Ваші ноги вправи спалюють більше калорій, і додати більше м’язової до вашого тіла, ніж будь-яка інша група м’язів. Щоб дійсно отримати розірвав тіла, необхідно, щоб всі ваші м’язи сильними. Зробіть це, в тому числі ногами в кожній щотижневої рутини. Повірте мені, а також, включають присідання й станова тяга. Вони можуть бути важко, але є причина, вони є. Вони величезні зростання сили.

Повірте мені, коли я кажу ці три речі, які всі новачки в силові тренування повинні знати. Володіння і проходження це дасть вам величезну перевагу над хлопці та дівчата, які не роблять.