3 причини, чому ви повинні почати робити вправи для підняття важких

Якщо ви сиділи на паркані, розмірковуючи, якщо ви повинні почати робити вправи для підняття важких речей, я хотів би допомогти вам з паркану сьогодні і як тільки ви скалку з вашого прибутку від паркану сидить розповісти вам, чому ви повинні почати приймати на Важка атлетика вправи у ваше життя якомога швидше

У першу чергу, перш ніж ми підемо далі, дозволяє покласти в ліжко аргумент про не бажаючи виглядати тіло будівельника, особливо якщо ви woman.Should ви починаєте робити силові тренування ви не раптом одного ранку збираюся отримати дивлячись, як Арні Шварценеггера. Це також у разі, якщо ви хлопець, який боїться стати надмірно громіздкий, але в той же час хотів би додати деякі цікаві м’яса м’язи вашого кадру.

Ви бачите, причина ви не кінець, будучи схожий тіло будівельника, тому, що культуристи приймати спеціальні заходи, щоб покінчити, шукаючи таким чином, щоб отримати великі і громіздкі, вони будуть працювати в певним чином, то, коли вони хочуть, щоб підготуватися до для конкуренції, вони будуть їсти і навчати по-іншому тоді теж, так що будь ласка, будьте впевнені, робити вправи для підняття важких не зробить вас велика, якщо ви не хочете, щоб він.

Так, з цим з шляху, дозволяє приступити з того, чому ви повинні почати використовувати ваги:

Втрата ваги – Одна з речей, що люди не розуміють, що так само, як робите кардіо, силові тренування це хороший спосіб схуднення. Як це працює в тому, що підняття важких речей насправді збільшує ваш метаболізм, так що ви спалюєте більше калорій, і це не тільки в тренажерному залі, це також відбувається між тренуваннями, як відпочиваючи тариф метаболізму вище, теж, так що до тих пір, поки ви не мати якісь божевільні дієти, то ви, ймовірно, буде в змозі з’їсти те ж саме і ще схуднути.

Збільшення щільності кісткової тканини – це важливо, особливо для жінок, оскільки вони починають старіти і, можливо, стати більше, враховуючи до остеопорозу, але в рівній мірі для чоловіків важливо, як ви стаєте старше теж. Причиною цього є те, що, коли ви піднімаєте вагу ви також збільшити щільність кісткової тканини, а який робить кістки сильніше, а значить, зробити вагу, якщо ви думаєте, що ви можете отримати остеопорозом або відчувати, як ніби у вас є крихкість кісток взагалі. В ідеалі, якщо ви молоді, то це прекрасний час, щоб робити ваг для цього, як ви могли б запобігання себе від проблем у майбутньому.

Профілактика травматизму – сухожилля, зв’язки і слабкі м’язи є одна річ, яка їх об’єднує, всі вони дуже легко поранені. Але гарною новиною є те з силового тренування ви не тільки робить м’язи сильнішими, але ви зміцнювали всі допоміжні сполучної тканини теж, такі як зв’язки і сухожилля. І в той час як травми все ще можливі, коли підняття важких речей, то, ймовірно, менше ризик травм, ніж є в інших режимах вправи, тому що ви робите більш обмежений діапазон руху.

Я впевнений, ви погодитеся, це три великих причин, щоб почати робити силові тренування, тому що не тільки ви будете мати, щоб знизити жирові відкладення і збільшити ваш метаболізм, ви також будете мати міцні кістки підтримки вашого кадру, і через зміцнення ваших зв’язок і т.д. .. менш імовірно, є травми. Так більше не сидить на паркані, почати роботу з вашим вправи силові тренування сьогодні