10 способів, більшість професіоналів фітнесу перестаратися їх особистих веб-сайтів навчання (частина 2)

У частині 1 ми говорили про перші десять способів найбільш особисті тренери, як правило перестаратися їх веб-сайт, і чому простий веб-сайт насправді перевершують більш складні сайти. Ось в найближчі п’ять у списку.

6. Занадто багато “я”

Інша помилка, яку ми отримуємо від Медісон-авеню, щоб поговорити тільки про нас – у нас занадто багато знімків нас, відео з нас кажуть, і інформація про нашу “компанії”. Ви повинні зосередитися на перевагах вашому клієнтові. Подумайте про те, що ваша цільова група шукає, і нехай вони знають, у вас є відповідь.

7. Чи не достатньо інформації

Не бійтеся віддавати сторінок і сторінок цінної інформації на своєму сайті. Ви можете запитати себе: “Хто буде читати все це?” Ну хтось, що збирається викласти близько 100 доларів на годину і провести розширене кількість часу з абсолютно незнайомою (особливо, якщо ви приїжджаєте в свій будинок!), Хочуть стільки інформації, скільки можливо. Я був шокований і вражений тим, як багато нових клієнтів приходять до мене змогли процитувати деякі неясні частина інформації прихована глибоко на сторінці мого сайту, – але він показав мені, що коли я робив, щоб написати це було того варте.

8. зв’язатися?

Якщо люди не можуть швидко дізнатися, як зв’язатися з вами вони будуть здаватися після всього декількох секунд. Є твій номер телефону видимий дуже помітно у верхній частині кожної сторінки Вашого сайту. Також вказати свою адресу електронної пошти і місце.
Говорячи про місце, спробувати кажучи вже про ваше Головні області якомога більше на Вашому сайті. Це саме по собі, без будь-яких складних SEO, отримав мій сайт в якості верхньої оголошення Google в місті 2,5 мільйона чоловік, тримає мене там, і є мій телефон дзвонить майже щодня.

9. Зробіть пропозицію (Не цитуйте цінах)

Це була тема, яка обговорювалася на форумі в останній час. Я намагаюся отримати мою інформацію від того, що було доведено на роботу, а не мої здогадки або навіть мій здоровий глузд. І це було доведено, що із зазначенням повної ціною фронт вб’є ваших відповідей на нього. Ви переважно хочете чекати, поки ви не можете сказати цій людині обличчям до обличчя, в під час і місце, коли ви розслаблені, зручно, і в управлінні, і після того як вони мали можливість тренуватися з вами і зв’язок з вами. На даний момент, ви можете заряджати практично все, що завгодно.
Замість того щоб дати своє повне цін, дати їм захоплююче приводом зв’язатися з вами – “чарівне пропозицію”. Потім взяти його звідти.

10. милицю

Як ми вже говорили, ваш сайт має величезну важливість. Тим не менш, деякі тренери вважають, що їхній сайт буде робити все для них. Він робить багато, але це тільки частина головоломки. Ви також повинні встановити контакти, робота на лицем до лиця продавати, і шукати рефералів.

Я повинен сказати, я був дуже пізніше увійшли до світову павутину, і вона заважала мені більшу частину своєї кар’єри навчання. Але як тільки я отримав це обробляється, коли моя кар’єра пішла на автопілоті. Я міг встановлювати більш високі, ніж будь-хто і тільки чекати, хто хотів заплатити їм, щоб прийти до мене. Зберегти налаштування вашого загального підходу кожен день поки ви не отримаєте на те ж місце.

Ви, можливо, помітили, що я не згадав тут ВІДГУКИ будь-якому місці, але це вже інша стаття повністю.
Але принципи і раніше, тримати – просто тримати його простим і бути самим собою. Я не думаю, що коли-небудь перестати працювати!