інсайдерської поради експертів для бодібілдингу для Hardgainers

Багато людей отримують зараз в бодібілдингу, як частина їх здоров’я та фітнес-процедур.

Тим не менш, народи початковій прилив хвилювання незабаром перетворюється на розчарування, оскільки вони намагаються якомога сильніше, щоб нарощувати м’язову масу, але не бачать помітних результатів.

Якщо ви потрапили в цей опис, цілком може бути, що ви, що відомо як Hardgainer.

Ей – це не всі погані новини!

Є способи, для кого взяти на себе більше м’язової маси.

Одним з ключових аспектів вам необхідно зосередити увагу на це свого раціону. Білків і вуглеводів багату їжу з мінімальним Жир є життєво важливим.

Ось декілька порад з бодібілдингу для Hardgainers, що ви можете скористатися.

Отже, первинна помилка, що більшість людей роблять це суперечить інтуїтивним один. Тобто, коли хочуть упакувати на м’язи, бодібілдинг для Hardgainers це все про узгоджені інтенсивності протягом коротких періодів часу. Так завжди обмежувати кожне тренування до однієї години або менше. Hardgainers повинні дотримуватися цього з майже релігійним переконанням – більше, і ваше тіло буде ввести катаболічних держави і фактично починають спиратися на власні м’язи в якості палива для тренування.

Крім того, будь-яку вагу сесії більше години проходить серйозний ризик перетренованості. Це приносить із собою багато додаткових проблем, що саботаж росту м’язів, такі як зниження міцності, потенційного збитку і слабкість імунної системи.

Друге золоте правило полягає в обмеженні кількості разів, коли ви відпочивали між сетами до 60 секунд або менше. Це буде тримати ваш пульс підвищений всього тренування, поліпшення серцево-судинних можливостей м’язів без використання в якості палива. Менше інших також означає більше стимуляції м’язів.

Іншим важливим аспектом бодібілдингу для Hardgainers є частота тренувань. Навчання більше двох днів поспіль є однією з найгірших речей, які ви можете робити, коли намагаються упакувати м’язи. Ви не дозволить м’язам небудь повністю реалізувати свій потенціал, тому що вони будуть не вистачає часу, щоб відновитися і рости ще сильніше і більше. Кожен культуристи цілей. Таким чином, підготовка не більше чотирьох разів на тиждень для досягнення оптимальних результатів.

Кожен набір вправ у бодібілдингу для Hardgainers повинні складатися з близько 6-15 повторень. Дослідження показали, що тіло хардгейнер максимізує свій гормону росту на вихід у межах цього діапазону. Все, що більше або менше цієї тому буде марною тратою часу.

Як тільки ви зможете керувати 15 повторень у сеті з енергією, щоб заощадити, пора до ваги. Ефективно, бодібілдинг для Hardgainers це все про збираюся важче, чим більший обсяг. Це призведе до кращих результатів.

По суті ви повинні також урізноманітнити тренування з ряду різних методів, які ми збираємося, щоб покрити. Бодібілдинг спирається на принцип шокують м’язи в нових і високих рівнів зростання різноманітної стимуляції.

Це не обов’язково означає, що ви повинні зробити кардинальні зміни щотижня. Швидше за все, ви можете зробити прості зміни, такі як зміна кількості повторень, змінюючи кількість ваги, або змінити зчеплення розміщення на штангу.

Різноманітність дозволяє зберегти набирає силу і тонус м’язів. Не дозволяйте вашому організму адаптуватися до конкретних рутина, як це може зробити ваші тренування неефективні.

Інша помилка, яку я бачу багато, це люди, розмахуючи ваги навколо під помилковим враженням, що вони будуть отримувати кращі результати, чим більше вони піднімають.

Багато з тих, хто тренується з вагами є проблема підтримки хорошій формі і це, як правило, де починаються проблеми.

Маючи неправильну форму при виконанні вправ гальмує процес стимулювання росту м’язів.

Пам’ятайте, розмахуючи вага близько випадково також можете розрізати або розірвати м’язи. Тримайте речі інтенсивної, але керувати вагами уважно.

Останнє слово відноситься до кардіо. Коли Бодібілдінг, щоб упакувати на м’язову, серцево стає великої ролі. Просто тому, що у вас вже є стимулюють серцево-судинної системи в силу коротких інтенсивних тренувань. Так що зосередитися на вагах і мінімальним часом відпочинку, щоб упакувати на м’язи, що, що ви обидва бажання і заслуговують.