є ізолюючі вправи Важка атлетика трата часу для максимального посилення м’язів

Широко поширена думка про бодібілдинг поняття стверджує перевага з’єднання тренування силові тренування плани в порівнянні з ізоляцією руху; прихильники проповідують, що найбільш ефективним методом м’язової маси полягає у виборі силового тренування тренування процедур, які стимулюють самих м’язових волокон. Більше того, ті, хто слідує цим типом силового тренування, тому що вважають, що кількість ваги використанні в складних вправ більше, ніж ізоляція рухів, загальне зростання м’язів також повинні бути істотно начальника, і, отже, тренування сесії повинні бути зосереджені навколо комплексу вправ в якості своєї основи. Але багато просунути це поняття на один крок далі, видаляючи всі ізолюючі вправи від їх звичайного тренування, зосередившись виключно на складних тренувань, з припущенням, що це буде пропонувати найбільш значне збільшення м’язової маси.

Як це зазвичай буває з бодібілдінгом фольклору, правда, дещо відрізняється від популярних претензій, як, хоча комплексу вправ силового тренування насправді дуже потужний, і має стати основою для будь-якого ефективного плану підготовки тренування вагу, певні вправи ізоляції також Необхідність для будь-якої людини, яка хоче домогтися найкращого росту м’язів, а ті, хто нехтує ізоляції методи підняття важких може почати виробляти непропорційне статура, з кілька груп м’язів, такі як зброя, стає набагато менш вражаючим, як спина і груди регіонах починають лопатися з мускулатурою, і це питання пов’язане з правильної техніки уникнути ізоляції.

Руки одна область, де це надзвичайно поширені, і багато хто говорить, що складові вправи спини самі по собі здатні виробляти повний розвиток біцепсів і з’єднання груди і плече руху будуть посилити трицепс з величезна кількість м’язів, і все це без ізоляції вправи зосередитися на цих конкретних областях. Очевидно, що виконання з’єднання рухів силові тренування, безумовно, допоможе менше м’язів, такі як біцепс зростати, але в центрі уваги безлічі тренування за участю в підготовці з’єднання ваги руху, такі як сидять рядами ззаду, з біцепсами, в даному випадку , що використовуються в якості підтримки групи м’язів у закінченні вправи. Мета полягає в тому, щоб зосередитися на м’язи спини під час сидять поспіль, і до цього визначення, зброя не буде отримувати достатню перевантаження, так як м’язи спини, щоб випробувати максимальну увагу, а це означає, що біцепси тільки навчені певний відсоток свого потенціалу потужності. Це ж відноситься і до ідеї трицепси під час жиму лежачи, де метою є перевантажувати грудні м’язи і трицепси не провалився до грудей для того, щоб рух силового тренування, щоб функціонувати належним чином, тому, трицепси тільки отримують часткову перевантаження .

Через це, ізоляція вправи, зосередивши увагу на більш дрібних м’язів стати критичним, якщо ті області, щоб випробувати їх генетичний потенціал для росту м’язів, а це означає, що ізоляція силового тренування вправи відкинуті багато культуристів, такі як проповідник кучері, згинання рук зі штангою, бічних відводів і трицепсов провали набувають вирішального значення в забезпеченні необхідних перевантаження досягти відмови для невеликих м’язів, як культурист, з цими додатковими вправами, тоді в змозі просунути тих окремих м’язів повний провал, і, отже, призвести до найбільшим росту м’язів.

Існує ніяких сумнівів, що ефективні силові тренування тренування система не може бути заснований на ізолюючі вправи поодинці, і деякі культуристи На іншому полюсі помилково зациклюються на виконання всі можливі варіанти навчання ваги конкретного вправи, розширюючи їх тривалість тренування до точки неефективності . Таким чином, правильне поєднання з’єднання і ізолюючі вправи силові тренування необхідні для тих, хто бажає досягти найдраматичніших м’язового зросту, не уникаючи будь-якої конкретної групи м’язів. Помилка багатьох зробити це, щоб або свою вагу процедури підготовки тренування з недостатніми вправи ізоляції, де певні групи м’язів знехтувати, або вони замість виконання такої значної кількості ізоляції руху, їх вага навчальних тренувань відсутність інтенсивності, яка завдає шкоди можливість для максимального м’язів прибутку.

Пам’ятайте, що найпотужніші методи бодібілдингу включають ідеальне поєднання обох сполук та ізоляції руху силові тренування, щоб уникнути будь-який з цих потенційних пасток. Якщо в даний час вважають, що менше м’язів, такі як біцепси, плечі і трицепси не вистачає в розмірі в порівнянні з вашим великим м’язів (груди, спина, квадроцикли і т.д.), то споглядати реалізації деяких ізоляції рухів для цих конкретних м’язів, так що вони можуть поліпшити до їх максимального генетичного межах.