є правильний спосіб зробити ваші сили силові тренування

Силові тренування ваги є важливою частиною повної програми навчання ваги. Якщо ви хочете знати, як для нарощування м’язової маси, ви повинні знати, як для підготовки до сили теж.

Одна з останніх великих поштовхів в світі фітнесу, є важливість м’язи плутанини. Тобто, зберігаючи ваші м’язи на плато від нездатності змінити ваші рутини і найближчі цілі.

Перемикання з звичайної для нарощування м’язової маси звичайної силового тренування з метою кондиціонування рутини це кращий спосіб, щоб збільшити ваші сили, створення високого рівня витривалості і як отримати великі м’язи швидше.

Кращі силові вправи силові тренування приходять з олімпійської важкої атлетики. У поєднанні з дієтою, як ваша дієта для нарощування м’язової маси ви станете вибухаючи та функціональні сильніше, ніж ви коли-небудь вважалося можливим.

Так що, так є правильний спосіб навчання на міцність. Ми дамо вам кілька хороших порад основоположні направити вас в правильному напрямку.

По-перше, переконайтеся, що ваша сила фактора навчання і графік навчання ваги, що цикли, як ми згадували вище. Щоб отримати так сильні, як ви здатні стати вам буде потрібно більше м’язів.

Крім того, щоб отримати як великий, як ви здатні стати ви повинні бути сильнішими. Переконайтеся, що ваш режим циклу між цими цілями. Це дозволить запобігти на плато і максимізувати результати.

По-друге, використовувати олімпійських вправах важкої атлетики. Що ми маємо на увазі під цим те, що ми хочемо, щоб ви використовувати ті ж вправи, які олімпійських важкоатлетів використовувати для підготовки до конкуренції. Всього тіла вправи, які включають кілька м’язів в один ліфт буде виробляти в вас самий вибухонебезпечний і функціональну силу ви здатні. Чистий і преси, чистий і ривків, Мертве Ліфти, присідання, Чин / Pull Ups, військові та жими лежачи, соуси, рядків і т.д.

По-третє, тримати свою вагу дуже високе для кожної вправи. Ви повинні бути в змозі зробити максимум 2 повторення в кожному наборі. Ціль 3 підходи по 2 повторення.

Дозвольте багато часу для відновлення, щоб переконатися, що ви можете виконувати ліфта в цій вазі знову протягом 2 повторень. Вам не потрібно тренуватися протягом більше трьох днів на тиждень, або. Завжди дозволяють хоча б один день на між тренуваннями днів, щоб забезпечити належне відновлення.

Нарешті, не бійтеся, щоб поїсти. Вуглеводи буде джерелом енергії, з якої ви будете мати сили, щоб завершити тренінгів на найвищому рівні інтенсивності.

Ми чули це знову і знову, і знати, що це правда, ми самі, ви сильніше, коли ви вирішили включити деякі небажані в свій раціон, ніж коли ваш в даний час сувора, щоб спалювати жир.

Не бійтеся гамбургер чи піцу, особливо в дні тренувань. Переконайтеся, що ви взяти в достатній загальна кількість калорій, білків, жирів та ефірних теж. У здоровому тілі завжди з виконує нездоровий.

Ці основи для силових тренувань ваги. Побачимося в тренажерному залі.