як позбутися після тренування болю в м’язах

Перш ніж ви зможете дізнатися, як полегшити повідомлення болючість м’язів тренування (Крепатура), ви повинні розуміти, що є насправді. Отже, що таке біль у м’язах запитаєте ви. Це викликано перевантаженням тренування! Руйнування м’язових волокон, викликає вивільнення м’язи зміст клітини. Потім клітини приваблює запальних клітин, які вивільняють хімічні речовини, які подразнюють нервові волокна, викликаючи біль! Це дуже часто зустрічається у людей, які тільки починають тренування, які просто натискайте занадто сильно! Тепер ось, як полегшити біль у м’язах!

1. Метод масажу
Спробуйте масаж від вашої болю. Пам’ятайте, щоб почати дуже повільно і злегка помасажуйте м’язи біль, поступово збільшуючи глибину і призводить до розслаблення. Це буде дуже болісно, ​​але врешті помасажуйте болючість повинно почати зменшуватися.

2. гаряча ванна
Гаряча ванна завжди робила чудеса для мене. Тепло допоможе збільшити тираж довівши заспокійливу дію.

* Я люблю поєднувати гарячу ванну і слідувати за цим з масажу!

3. Промивання Хворобливість
Гарячий в душ і працювати гаряча вода над вашої болю в області 2-хвилинні інтервали, то відразу змінюється його з холодною водою протягом 30 секунд або до тих пір, як ви можете це зробити. DO цей метод до 5 разів, щоб побачити результати. Це займе деякий мужність, але відкриття і закриття кровоносних судин змиє кислоту з м’язів, щоб полегшити біль!

4. здійснювати
Звучить безглуздо, але чому розробка дуже ніжно м’язи, які болять, ви будете повільно починають відновити рух в цих областях. Це збільшує приплив крові до болю в м’язах.

Тепер, коли ви дізналися, як полегшити біль у м’язах, давайте поговоримо про те, як не допустити цього знову!

1. зігрітися!
Я не можу підкреслити це достатньо, завжди, завжди, розігріти м’язи, перш ніж намагатися в роду тренування. Це стає звернення на всі ваші м’язи і сухожилля!

2. розтягування
Один ви прогріється все, Переконайтеся, що ви ретельно розтягнути області ви будете використовувати під час тренування!

3. Стретч після тренування
Це не тільки важливо, щоб розім’яти м’язи перед тренуванням, але ви також повинні закінчуватися на хорошу розтяжку! Потягніть за хороші 15-20 секунд на кожну групу м’язів, вони будуть все розігрівається від тренування, так вони будуть тягнутися дуже добре!

Переконайтеся в тому, чим почати які-небудь нові програми тренування повільно, і мають свої межі! Збільшення інтенсивності вашої програми на 15% щотижня, що дозволяє своєчасно для ваших м’язів, щоб адаптуватися до нових рутину! Тепер, коли ви знайшли знань про те, як полегшити після тренування болю в м’язах (Крепатура) (, я впевнений, що ви не будете робити помилки знову нанесення йому!