як побудувати швидка м’язи – 4 речі, щоб уникнути, коли бодібілдинг

# 1 – Чи не лазерної упором на отримання більше і сильніше. Сконцентруйтеся на вашій формі, ваші методи і фактично бачити себе стає більше і сильніше. Щоб побудувати швидка м’язи, ви повинні бути в зоні, так би мовити. Ви повинні візуалізувати себе як мають тіла, які ви хочете мати. Чим сильніше, що ви стаєте, тим краще ваші методи будуть, і чим швидше ви зможете відновитися після вправ. Це призведе до можливості тренуватися, яка дозволить вашим м’язам рости ще більше і сильніше.

# 2 – ресторан з видом кардіо вправи. Оптимальна система серцево продуктивності не буде досягнуто шляхом підняття важких поодинці. Кардіо не перешкоджатиме ваші шанси на будівництво великі і сильні м’язи. Аеробіка, як було показано, щоб прискорити відновлення м’язів від ваги підйомного шляхом приведення кисню через потік крові до м’язів. Оскільки серцево дозволить збільшити кількість і розмір кровоносних судин, це призведе до збільшення кількості кисню крові, збагаченої буде доставлений м’язів і тканин для відновлення і росту.

# 3 – За навчання на трицепс і біцепс м’язи. Ці м’язи насправді вимагають дуже мало стимуляції для максимального зростання. Фокус більшість ваших зусиль на навчання більше груп м’язів, такі як груди, спина, плечі і ноги. Менше означає більше, коли мова йде в різні групи м’язів. Це не має ніякого сенсу для тренування біцепс і трицепс більше, ніж ви більше груп м’язів, від 4 до 5 разів більше.

# 4 – занадто покладаючись на журнали з бодібілдингу. Ці журнали є інформативними і мають хороші поради, але просто сидіти читанні журнали з бодібілдингу не дозволить вам стати більше і сильніше. Ви повинні вжити заходів і вийти в тренажерний зал і виконувати те, що насправді ці журнали говорять вам робити.

Тепер, це лише деякі з поширених помилок, зроблених культуристів, будь то серйозно чи ні. Не дозволяйте цим все стає на шляху вашого успіху. Стає розчарування і відволікатися збирається вбити всі ваші важка робота до цього моменту.