як побудувати м’язи швидко – 6 рад, щоб отримати м’язи легко

Для того, щоб наростити м’язову масу ефективно, потрібно зрозуміти, як м’язи ростуть.

Отже, як саме м’язи ростуть? І як і чому підняття важких призводить до росту м’язів? Яка реальна мета силового тренування?

Ну, по суті, що ви робите, коли ви робите силові тренування ви пошкодження м’язів. Так, це вірно, ви насправді поранивши м’язи, коли ви піддаєте ваші м’язи велика кількість стресу (тобто, коли ви тренуєтеся з вагою). Мало того, що ваші м’язи фактично отримати трохи менше, у той час як ви робите силові тренування.

Ви, ймовірно, чесати потилицю, прямо зараз говорять “цей хлопець знає, що він говорить?” Так, я знаю, що я тільки що сказав, може суперечити, що ви бачите в той час як ви знаходитесь в тренажерному залі вага підйому. Так, ваші м’язи схожі, що вони є набряки, як ви підняти більшу вагу. Але це не тому що ваші м’язи ростуть, пухлина насправді викликано те, що відомо як “насос”.

Це м’язовий “насос” викликано збільшенням притоку крові до м’язів і не має нічого спільного з вашим м’язам стає все більше. Завжди майте на увазі, що “насос” по суті тільки ілюзія, це змушує вас почувати себе добре і щільно, і це робить ваші м’язи виглядати більше. Але от саме. Так що, не беріть “насос” як сигнал, що це у вас була хороша тренування.

Так чи інакше, повертаючись до нашої початкової теми, м’язи не стають більше, поки ви йдете додому, щоб поїсти, відпочити і поспати. І тільки коли ви відпочиваєте, що пошкоджені м’язи отримати відремонтовані. І саме під час цього процесу ремонту і відновлення, що ваші м’язи рости більше. Справа в тому, що, коли ваші м’язи отримати відремонтовані, вони насправді отримати “більше відремонтували” таким чином, що вони зможуть впоратися зі стресом, який ви тільки піддавали їх без пошкоджень (принаймні не настільки, як це було раніше ). Ось чому, по шляху, необхідно поступово збільшувати вагу ви піднімаєте. Причина цього, настільки очевидні, як це може бути, зробити м’язи адаптуватися до більш високою кількістю стресу, що робить їх ставати більше кожного разу.

Отже, якщо ви дійсно хочете, щоб набрати м’язову масу, важливо, що ви зможете змусити себе до крайності.

Ось 6 порад, які дозволять вам битися зі своїми м’язами і підштовхнути їх до своїх меж.

Порада № 1 – отримати собі накачав прямо перед вами насправді крок у тренажерному залі.

Це не “насос”, який я тільки що говорив раніше. Це про те, щоб усі психологічно. Ви можете зробити це, слухаючи улюблену музику, як ви їдете в спортзал або, може бути, роблячи або дивитися щось, що допоможе вам у бойовий режим.

Порада № 2 – Примусьте вашу гру на обличчі.

Тримайте себе від того, щоб відволікатися на речі, які не збираються вносить нічого до вашої мети (наприклад, милий адміністратор на стійці реєстрації). Просто йдіть прямо в тренажерний зал і стрибати прямо в ваші тренування.

Порада № 3 – потрапити в цю тренування духу.

Спочатку розігрітися, як тільки ви входите в тренажерному залі. Отримати собі в мисленні, що ви перебуваєте в тренажерному залі з однією метою і тільки з однією метою – для нарощування м’язової маси. І ви повинні бути в мисленні, що ви повинні працювати дуже важко досягти цієї мети.

Порада № 4 – Зона себе з усього того, що відбувається всередині тренажерний зал і акцент на те, що ви робите.

Подивимося правді в очі, як заманливо, як це може бути, щоб вдарити розмову з милою дівчиною на біговій доріжці, вона не збирається вносить нічого в досягненні вашої мети. Так що, не соромтеся використовувати все, що допоможе вам залишатися зосередженим. Портативний медіа-плеєр (як Айпод) з усіма улюблену музику в він може прийти в дуже зручно в цій ситуації. Маючи вуха підключений Також можна послати сигнал іншим людей в тренажерному залі, що ви не хочете, щоб вас турбували.

Порада № 5 – Лікувати кожного набору тренування, як ніби це ваш останній.

Не зрозумійте себе, думаючи, що ви до цих пір так багато наборів зробити і що ви повинні виснажувати себе. Те, що ви повинні зробити, це щосили в кожному наборі і змушувати себе до межі. У кожного повторення як ніби ваше життя залежить від цього.

Рада № 6 – Одягати секундоміром зберегти роботу з чесними.

Якщо 60-секундний відновлення перетворюється на 90-секундного або двохвилинний відновлення, ти значної втрати ефекту тренування. Так що не обдурити.