як побудувати м’язи в домашніх умовах

Факт: Не всі підходить для тренажерного залу.

Для початку, вона може коштувати вам дорого до підписання до тренажерного залу, боляче ваш гаманець у цей світова фінансова криза. По-друге, це дуже багато часу ходити в спортзал, особливо якщо ви повинні їздити туди і назад.

І, крім того, в тренажерному залі можуть бути переповнені, душно і не краще місце для вирішення, особливо якщо у вас вже почуваються свідомими про це.

Тим не менш, гарною новиною є те, що можна побудувати м’язи в домашніх умовах, навіть не виходячи ноги в спітнілих тренажерному залі.

Не витрачайте свій час і гроші з тренажерним залом, коли можна працювати на м’язи в домашніх умовах, щоб добре виглядати, почувати себе добре і залишатися у формі.

Це не просто і легко для нарощування м’язової маси у себе вдома незалежно від вашої ситуації чи ваші 16 або 40, великий чи маленький або багатими і бідними. Будь-хто може зробити це.

Нижче ми перерахували кращі поради, коли справа доходить до перебування вмотивованим і наростити м’язову масу в домашніх умовах:

1. Перш за все, переконайтеся, що ви розігрітися перед підняття важких предметів. Ви можете зробити кілька гнізд стрибки, бігати блоку або бігу на місці протягом декількох хвилин.

2. Переконайтеся, що ви створили достатньо місця, щоб вийшло. Гарне місце для початку вашої вітальні або телевізором. Створення списку робити вправи кожен день, наприклад, коли герої включений, або дивитися спорт. Це допоможе засвоїти ваші силові тренування з вашого повсякденного життя.

3. Це гарна ідея, щоб отримати формальну допомогу від особистого тренера або від зошитів із самого початку.

Тому що всі люди різні, це може бути трохи важко визначити, який рівень ви знаходитесь без особистої допомоги.

4. Витратьте пару хвилин між сетами на відпочинок, щоб уникнути серйозних травм і зробити більшу частину тренування.

5. Почніть з великих м’язових груп, таких як перша ногах, грудях і спині ~ Почніть вправ. Ці групи пов’язані з більш важкими вагами і її краще зробити це, перш ніж ви відчуваєте себе дуже втомленим.

6. Негайно зупиніться, якщо ви починаєте відчувати біль. Біль буває, однак, ви повинні знати різницю між хорошим і поганим біль біль. Добре болю зазвичай відбувається незабаром після тренування, коли м’язи починають хворіти. Це показує, що ви штовхаєте себе і свій ріст м’язів прогресує.

7. Не забувайте дихати під час підйому ваги. Більшість будуть намагатися затримувати дихання ненавмисно при розробці. Замість цього, видихнути і вдихнути при кожному русі, щоб зробити її більш гладкою.

8. Спробуйте болю вправи, наприклад, зробити ваше передньої і задньої поверхні стегна разом (Quad і підколінне сухожилля), а потім зробити біцепси і трицепси (передній і задній частині плеча). Тільки виконавши одне може викликати дисбаланс, який може призвести до болю.

9. І, нарешті, після того, як ви закінчите ваш будинок тренувань, переконайтеся, що ви після цього охолонути. Зробити ще кілька розтяжок і йти по ньому, так що ви не напружитися.

Регулярне навчання на дому може дати вашому сильні м’язи, міцні кістки, підвищення рівня холестерину в крові, менше ризик травм, поліпшення самооцінки, зниження болю і тріммер і слюсар фігурою. Це так просто, щоб почати будувати м’язи в домашніх умовах без необхідності ходити в спортзал!