як побудувати м’язи втрачають жир сьогодні з нуля

Прийнято вважати, що якщо ви додасте занадто багато м’язів швидко, ви будете додати жир в той же час. Те, що відбувається в м’язовій набирає процесу. Це неминуче, і ви повинні знати, і погодитися з цим, якщо ви хочете набрати м’язову масу. Калорії є обов’язковим і чим більше, тим краще, якщо ви хочете отримати більше м’язової маси вашого тіла. Для додаткових калорій, ви не можете направити, куди вони йдуть, деякі з них підуть на розвиток вашого м’язи, деякі не будуть. А ліва калорій буде генерувати жиру.

Якщо ви хочете, щоб ваша форма тіла зміни в короткий період часу, ви повинні зосередитися на отриманні м’язової маси в період часу, а потім зосередитися на додаткові втрати жиру в інший період часу.

Для того, щоб скоротити ваші зайві жири, ви повинні збільшити швидкість метаболізму. М’язи рівні контролює швидкість метаболізму. Так отримання м’язової маси першого хороший для скидання жиру. З цієї причини, побудувати наповнювачі фази м’язи є гарним початком.

На підставі чого ми сюди потрапили, ваша мета набрати вагу, повинні бути: отримати невелику кількість жиру і велику кількість м’язів, як ви можете. На цьому етапі ваша головна мета, щоб не позбутися від жиру повністю, але, щоб отримати їх якомога менше.

Це може бути досягнуто трьома способами.

Підрахувати точну додаткових калорій вам потрібно.

Замість того, щоб говорити про «оптимального харчування», ми будемо говорити про “супер харчування” тут. Отримання додаткових калорій необхідно, щоб зробити ваші м’язи більше, але є стільки, скільки ви можете випадкових продуктів за те, що вам потрібно, щоб зробити вашу м’язову тканину більше буде заподіяти вам набрати більше жиру, ніж потрібно.

15 до 20 відсотків від зайвих калорій з ваших щоденних потреб є хорошою базою для росту м’язів. Якщо споживання калорій знаходиться в цьому діапазоні, вам не потрібно більше калорій.

Будьте обережні, ваші джерела живлення.

Велика частина додаткового живлення повинна бути у вигляді м’ясо білки, вуглеводи з високим вмістом клітковини і ненасичених, здорових жирів. Не просто є все, що завгодно. Ви повинні з’їсти щось хороше для вас. Такі, як їдять м’ясо і високим вуглеводів волокна для стабілізації рівня цукру в крові і триматися подалі від великої кількості насичених жирів.

Почніть кардіо сесій.

Кардіо тренування менш важливі для створення м’язової маси, але вона допоможе вам отримати менше жиру. Вам не потрібно йти за борт, це просто додаткові тренування. Просто майте кардіо тренування високою міцністю і коротким. Від 10 до 20 хвилин тренування ідеальний тип для попередження від втрати м’язової маси.

Після того як ви отримали велику м’язову масу, що ви задоволені, а потім прийшов час переключитися на втрату жиру вправи і зосередитися на тому, щоб допомогти вам проводити додаткові жиру в організмі і зберегти м’язову масу рівні. Ви отримаєте м’язи і жир в той же час. Це неминуча істина. Кращий курс дій є тільки, щоб тримати жиру як мінімум замість того щоб спробувати уникнути її зовсім.