як побудувати великі біцепси

“Гармати”. “Пітон”. “Грім” і “освітлення”. “Rockweillers.” Там немає іншої групи м’язів, який заробив кілька псевдонімів, ніж при описі опуклі і величезний набір біцепс! Накачаними біцепсами – кожен хлопець хоче їх. Вважайте мене в цю групу.

Днів далеко пішли, коли ви ходите в тренажерний зал і подивитися, 9 з 10, хлопці, робите біцепса кучері все в той же час з тією ж рішучістю, щоб додати ще ¼ дюйма до їх біцепси. Тренування біцепса став майже “обсесивно залежності» в тренажерному залі. Я бачив хлопців біцепса кучері між сетами просто так вони можуть “бачити” трохи насос на руках. Я бачив хлопців провести весь вигнутий годину більше робити концентрації завитки під час головної ролі в дзеркалі. Я бачив хлопців взяти вагу на канікулах, так що вони можуть робити деякі біцепса кучері в їх готелі перед тим як йти в клуб! Я бачив хлопців, які витрачають більше кількість торгових раз для футболок, ніж дівчата купівлю блузки з надією, що один з цих сорочках зробить руками виглядати «хорошим».

Хтось не погодиться зі мною, що біцепс навчання стало нездоровим “обсесивно наркоманії. для багатьох. У «Худий зброї” оборону, чарівність загострені гірські біцепси ніколи не піде. Чому б це? “Guns ‘є найбільш цінним володінням людини і один з багатьох жінок найбажаніших частин тіла на людину (звичайно ж)!

Моє питання, якщо 9 з 10 хлопців одержимі бачачи їх біцепс рости і присвятити більшу частину свого тренування обсягу до виділення їх біцепси і використовуючи всі техніки з форсованих повторень, падіння безлічі, і 21, які є “обіцяли”, щоб бути найбільш ефективним Методи підтверджується про культуристів, то чому вони до цих пір мало, щоб показати свої зусилля?

Давайте розглянемо п’ять найбільш поширених проблем, з біцепс тренування перед я пропоную крок за кроком програма прийняти ваш біцепс піку до нових висот.

Проблема № 1 з біцепса навчання – Більше не завжди краще

Якщо робити 4 комплекти краще, ніж 3 комплекти, то чому б тобі просто не зробити 10 комплектів? Ще краще, чому б тобі просто не навчати їх протягом всього дня? Як вже було сказано раніше, але вона, безумовно, повинна бути знову сказав: “. Менш часто більш” Особливо, якщо ви не обдарований “м’язи чистих” генів.

Ваша мета кожного тренування силові тренування має бути просто “зробити з” ваші останні тренування. Після досягнення цього з додатковою фунт або кілька додаткових повторень, то настав час, щоб перейти до наступної вправи. Чи не нацистських тортур м’язи ще протягом години.

Я виявив, що це тверде поняття для багатьох худих хлопців, щоб зрозуміти, тому що вони зациклені на миттєве задоволення робити великі “дивитися” їх біцепси під час тренування, а не, як вони виглядають, коли вони залишають тренажерний зал, який веде нас до наступного проблемою.

Проблема № 2 з біцепса навчання – бути більш одержимим, як вони виглядають в той час як ви тренуєтеся, а не коли ви не тренуєтеся!

Проблема № 2 у зв’язку з проблемою № 1. Правда в тому, що чим довше ви тренуєте біцепси, навіть якщо вага не вкрай важкий, можна домогтися досить пристойний насос, який може перетворити кілька голів у той час як в тренажерному залі. Така увага і сприйняття, що ви робите щось корисне обманює. Так, є що сказати про збереження крові в м’язи як можна довше, але якщо тренування робиться з вагами, що не перевантажують м’язи і підкреслити, збільшення міцності, біцепс швидко здуватися в норму без істинного ріст м’язів.

Проблема № 3 з біцепса навчання – не може сфокусуватися на збільшенні загальної чисельності

Деякі з найбільш великих хлопців, яких я знаю навіть рідко навчають своїх руках. Те, що вони хоч і надають особливого навколо підвищення їх грудей, спини і плеча сили. Якщо ви просто зосередитися на збільшенні ваги на вашій рядки, потягніть злети і підтягувань, будьте впевнені, що ваш біцепс прийде з собою в поїздку і рости пропорційно.

Тим не менше, якщо ви завжди вибухових і «палити» біцепси, вони завжди будуть втома, коли ви тренуєте м’язи спини і, як ви повинні знати, ви тільки так сильні, як ваше найслабша ланка. Це ще одна причина, щоб взяти менший обсяг підхід до питань професійної підготовки.

Проблема № 4 з біцепса навчання – Використовуючи той же біцепс вправи щоразу,

Кожен про культурист буде вкладати свої гроші на два найбільш простих вправ для біцепсів величезний – згинання рук зі штангою і гантелями кучерями. За словами професіоналів, ці дві вправи побудували більш величезними гарматами, ніж будь-які інші вправи в світі. Я, безумовно, згоден, що ці “прості” вправи безпечні фундамент для побудови програми навколо, але давайте також пам’ятати, що про культуристів використання стероїдів збираються мати сильну відповідь на практично будь-які вправи вони роблять.

У мене немає ніяких проблем з використанням цих двох вправ за однієї умови – ви отримуєте сильніше від тижня до тижня. Поки ви збільшуєте ваги і повторень по відношенню до ідеальної форми, то ваші руки повинні продовжувати рости. Мета побудувати свій згинання рук зі штангою до 110 фунтів за декілька “повільній швидкості” набори і ваші кучері гантелі до 50 фунтів протягом кількох “тихохідні” набори, які включають нуля гойдалки і розгойдуючись.

Після того як ви будуєте свій згинання рук зі штангою до 110 фунтів, ви будете готові, щоб спробувати ці два різних кутів на барі. Вам доведеться відмовитися від вашої ваги трохи, але дотримуватися цих двох варіантів, поки ви будуєте назад до 110 фунтів:

Біцепс Вправа 1: «Стрес» зовнішню частину BI, поставивши лікті назовні і за допомогою супер-хватом.

Біцепс Вправа 2: «Стрес» внутрішню частину BI, взявши супер-широким хватом на поперечині і копати лікті в вашу сторону (і не дозволяють їм рухатися.)

Біцепс Вправа 3: «стрес» і плечового плечелучевая дотримуватися хороших старомодних завитки молотка і зворотного кучерями. Не варто недооцінювати ці дві вправи в найменшому.

Завдання № 5 на біцепс – не вистачає напруги на м’язи

Я думаю, що багато слухачів ваги не в повній мірі зрозуміти концепцію виділення і фактично навчанням м’язи. Вони не знають, як зробити роботу м’язів і втому. Замість цього Ви бачите багато гойдається, імпульсу і неакуратний підйомні використовуються для переміщення вантажу з кожною частиною тіла, крім тієї, яку вони насправді намагаються тренуватися. Біцепси мають дуже сильну відповідь на “постійна напруга”, яке означає, що ви ніколи не повинні дати їм шанс дихати. Тримати планку постійно рухається, не зупиняючись у верхній або нижній. Фокус на стиск чорт з бару і ніколи не дозволяйте біцепс розслабитися, поки не встановляться більш. Вся ваша мета, щоб не допускати кисень в м’язи, яка створює сплеск з вашим анаболічні гормони, щоб сприяти росту м’язів. Звернення до більш повільної 3-0-3 або 4-0-4 темп, щоб отримати роботу.

Примітки по вазі програмі навчання:

Зверніть увагу на простоту тренування структури. Ця програма буде працювати дуже добре для Hardgainers. Загальний обсяг може бути трохи низько для людини, звиклої до традиційної програмі розкол культурист і має більш ніж чотирьох років послідовне навчання.
Сила програми можна знайти в принципі пріоритетів по послідовності на першого тренування тяги. Зверніть увагу, що ваш пріоритетів м’яз бути секвенований на початку тренування і початку тижня. Це відбувається не випадково. Ми дачу завідомо біцепси можливість тренуватися на своїх двох самих “свіжих” раз – на початку тижня і на початку тренування.
Приділяючи особливу увагу підвищенню загальної міцності можна досягти і на другому pullworkout де біцепс НЕ буде попередньо втому.
Зверніть увагу на повільні рухи швидкістю. Багато анаболічні гормони виділяються коли ваші м’язи перебувають у постійній напрузі. Темпо налаштовані таким чином, що будуть змушені перемістити вагу повільніше і з великою кількістю напруженості концентрично і ексцентрично.
На напрузі день, 402 означатиме: 4 секунди, щоб зняти вантаж, 0 секундну паузу в нижній частині і 2 секунди, щоб тягнути вагу. На поштовх день, 402 б означало б 4 секунди, щоб знизити вагу, 0 секундну паузу в нижній частині і 2 секунди, щоб натиснути на вагу до.
Фокус на додавання 5-10 фунтів на кожному з вправ протягом наступних чотирьох тижнів при збереженні агента діапазонів і встановлює те ж саме. Не варто робити більше комплектів або більше повторень. Зверніть увагу на збільшення більшу вагу при тих же SET, REP, темпу і відпочинку рецепта.
висновок

Зосередьтеся на отримання додаткових 5 фунтів загальна вага цього наступні 5 тижнів. Це виробляє набирає близько 2 фунтів сухого м’язів супроводжується невеликою кількістю води і глікогену ваги. Додаткові 5 фунтів загальної ваги має призвести, принаймні зайвий сантиметр на руках. Зберегти програму збираюся ще на 5 тижнів, і ви будете мати цілий зайвий сантиметр на руці за 10 тижнів! Тоді скажіть усім вашим друзям, щоб отримати квитки на “Gun Show”!