як отримати м’язи на бюджеті

Отримати м’язи і будівництво форму тіла не повинні коштувати ціле стан. Справді, це дуже легко дізнатися, як отримати м’язи на бюджет. Одна з речей, які я люблю найбільше силові тренування і бодібілдингу в тому, що незалежно від того, як багато різних «революційних добавки”, які виходять або те, що знаменитість підтримує новітні фантазії обладнання тренування, нарощування м’язової маси завжди буде працювати краще за все, коли ви тримаєте його простим, дотримуйтеся основи і використовувати хороший старомодний позачасовий обладнання, наприклад, штанги і гантелі.

Так що якщо ви стурбовані тим, що це буде коштувати вам багато грошей, щоб набрати м’язову потім піти далі і кинути це поняття прямо з вікна. Тут все, що потрібно, щоб якість збірки м’язи як і всі інші: абонемент в спортзал, деякі протеїновий порошок, мульти-вітаміни, аркуш паперу й олівець, спортивний одяг, продукти харчування, які відповідають конкретним наміром отримати м’язи, і хороший твердих програму тренування. Тепер, давайте розберемо кожен пункт у списку і подивитися, як ми можемо зробити його максимально доступними:

Абонемент в спортзал: Це, ймовірно, буде вашим найдорожчим інвестиціям. Тим не менш, зробити деякі дослідження, у вашому районі і швидше за все, ви знайдете досить багато. Зазвичай є тренажерні зали в більшості областей, де ви можете отримати членство в сорок доларів на місяць, і деякі з них набагато дешевше. Невелика примітка боку, хоча це може бути дорогим для деяких, це добре варто мати тверде тренажерний зал, який має все необхідне для тренування. Пам’ятайте, що ви намагаєтеся отримати м’язи і намагається ярлик, не маючи всі гирі, лавки, та обладнання, яке Ви ніколи не повинні будете довести, варто в довгостроковій перспективі.

Протеїн: перше місце я рекомендував би стає великій ванні білка в Costco, якщо у вас є карта. Приблизно за двадцять доларів ви можете отримати достатньо, щоб продовжитися вам весь місяць і, можливо, довше. Тим не менш, ніколи не забувайте, що протеїновий порошок є доповненням, і призначений, щоб доповнити ваш регулярний прийом білка. Тому, якщо ви дійсно хочете заощадити гроші, то ви можете навіть порахувати кількість грамів білка в їжі на щоденній основі і пропустити протеїновий порошок в цілому. Намагайтеся є принаймні 1 грам білка на кілограм ваги тіла, і зробити більшу частину вашого білка з м’яса і молочних продуктів.

Multi-Вітамін: Якщо ви намагаєтеся отримати м’язи чи ні, хороший полівітамінний має важливе значення для підтримки хорошого здоров’я. Будь-який великий бренд полівітамінний зробить для цілей нарощування м’язової маси.

Шар олівець і папір: Ви будете використовувати це, щоб записувати ваші тренування. Так як ви намагаєтеся побудувати м’язи важливо, що ви тримаєте в письмовому вигляді все, що ви робите: вправи, вага, повторень і множини.

Спортивний одяг: У більшості людей є такі вимоги вже, просто переконайтеся, що у вас є хороше взуття, які не є плоскими ногами, біг або тенісні туфлі буде добре.

Продовольчі магазини: Так як ви намагаєтеся побудувати м’язи, має бути очевидно, щоб зробити ваш продуктовий магазин, специфічних для цього. Основний, дешевий продуктів, які ви можете отримати, які гарні для нарощування м’язової маси є стейки, курячі грудки, овочі, фрукти, молоко, арахісове масло, індички, яйця, рис, макаронні вироби, картопля, шпинат, вівсянка, і тунець. Ці та деякі інші є найдешевшими продуктами, що більшість людей споживають чи інакше, але ваша мета, щоб зосередити більшу частину свого споживання продуктів харчування за цим і, щоб отримати достатню кількість білків і калорій.

Програма тренування: Це не буде коштувати вам нічого, крім потрібної інформації і жорстких, послідовна робота. Навчання, як отримати м’язи на бюджеті просто, і так повинно бути вашої тренувальної програми. Зосередьтеся на комплекс вправ, таких як присідання, жим лежачи, накладні преси, штангою рядків, підтягування, зважені провали, і тяга як регулярні, так і на негнучких ногах. Ви можете зробити кілька вправ ізоляції, таких як завитки і трицепсів-розширень, але не занадто захоплюватися. Ви можете зробити повну тренування тіла 2 або 3 дні на тиждень або ви можете зробити розкол рутини. Працювати, залишатиметься послідовною, і зосередитися на додаючи вагу щотижня, і ви повинні будувати деякі якості м’язів протягом перших декількох тижнів.

Якщо ви подивитеся на все перераховане вище, ви побачите, що це дуже невелику щомісячну плату в цілому. У більшості людей є більшість необхідних вимог вже, так що багато з цих речей навіть не буде додаткових інвестицій. Ніколи не забувайте, що нарощування м’язової маси не повинні бути складними, і ніколи не повинні бути занадто дорогим, він просто бере важку роботу і послідовні зусилля в поєднанні з правильним харчуванням і програму тренування.