як культуристи отримати глибокий виріз ABS

У порівнянні з населенням в цілому – в тому числі тих, хто в “піклується про свою фігуру» – культуристів, безумовно, найбільш обізнаних про те, як кардинально змінити своє тіло. У той час як кожен культурист хоче ABS, багато не-культуристи хочуть їх теж. Як хлопці та дівчата з кращими абс культуристів, їх методи для отримання пральна дошка абс повинні бути розглянуті і прийняті будь-яким. Як би культурист йти про отримання м’язи живота, потім?

По-перше, давайте поглянемо на те, як найбільш загальний фітнес-ентузіаста підійти до нього – або, рекомендується підходити це не-культурист типів: нескінченні повторення сухарики, вигини і повороти всі описи, кожен день. Нічого не нагадує?

У той час як будь-яку вправу, ABS, безумовно, краще, ніж нічого для розвитку м’язів, культуристи підхід просто лікує м’язів черевного преса, як і будь-які інші м’язи. Культуристи знати, кращий спосіб, щоб зробити м’язи ростуть є використання складних кількість опору і працювати з інтенсивністю, то будьте, щоб дозволити зростання відбувається. Інтенсивність означає тверде зусилля протягом короткого періоду часу. Це досягається за рахунок використання відносно низьких повторень (15 або близько того, топи) за комплект (збірки повторень з хвилину чи дві відпочинку між ними, зазвичай 3-8 наборів, не більше) і, а не робити більше повторень або комплектами, поступово більше Опір використовується (важка вага), щоб зберегти м’язи зростаючої товщі, утворюючи глибокий черевної скорочень.

Додавання опору може бути зроблено по-різному, але найбільш поширеними є для розміщення більш великих пластин вагою на грудях, або тримати їх за голову, як ви хрускіт. Це стимулює м’язи рости більше і сильніше, що і дає вашому ABS збільшенням глибини.

Однак це тільки половина історії. Програші значних жирових відкладень, ймовірно, найважча частина “Початок ABS” і ніякої підготовки абс спалити жир живота безпосередньо. Ви ніколи не побачите ваш прес якщо у вас немає дуже низьким жиру в організмі, і єдиний спосіб домогтися цього полягає у використанні комбінації повністю тіло вправ (всі круглі силові тренування є кращим) у поєднанні з хорошою жирів втрати (з низьким вмістом вуглеводів , більш високі жирів і білка, але більш низький загальний калорій) і сердечно.