як здійснювати ефективно – мої найкращі 3 підказки

Вправа це шлях незалежно від того, якщо ви шукаєте для нарощування м’язової маси або втрачати жир. Однак, це не просто фізичні вправи. Ваші тренування повинен слідувати трьом основним правилам, і зміст цієї статті полягає в розкритті цих трьох рад. Отже, ось вони:

Priniciple 1: Робота з правої кількість повторень

Нормальних тренування складається з вправ блоки, кожен з яких складається з підходів і повторень. Таким чином, повтори найдрібніші будівельні блоки від рутини, так що це правильно, що ми починаємо тут. Так що ж таке правильне число повторень?

Ви повинні зробити ваші представники повільно і свідомо з одним повторень приймати від 5 до 7 секунд. Таким чином, ви даєте м’язам дійсно інтенсивні тренування і насправді ви економите час, як вам не потрібно, що багато вправи, щоб вичерпати м’язи. Щодо того, скільки повторень ви повинні зробити за комплект, відповідь у тому, що ви не повинні проявляти до м’язової відмови. Ви повинні прагнути, щоб досягти цього м’язової відмови навколо 8-10 повторень, так що ви повинні налаштувати ваш вага вгору або вниз, якщо вона не потрапить у ці цифри.

Принцип 2: Робота з правої кількість наборів

Набори складаються з повторень, як ви вже зрозуміли. І встановлює собі складають вправи з люди зазвичай роблять трьох сетів вправи. У подальшому пункті, однак, ми покажемо, як і чому ця стратегія не є правильним.

Причина того, що люди потребують 3 набору вправ, тому що вони просто не робіть вправу інтенсивно. За допомогою цієї нової системи, однак, ви будете здійснювати повільно і свідомо і таким чином один набір дасть вашому досить гарну тренування не потрібен ще один набір і того ж вправи. Таким чином, з одним набором тільки ви отримаєте ефект, а ще краще з трьох наборів. Звичайно, це може зайняти більше часу, ніж ваш звичайний набір, як це робиться повільніше, але ви будете почувати себе переваги дійсно скоро.

Принцип 3: Робота з правої тренування

Тепер, коли ми розглянули повторень та набори, пора переходити до типу вправи робити кожен раз. Існують два основних типи здійснення – відділення м’язи в тілі груп і тим самим роботи окремих груп тіло щоразу, або робити загальний тренувань, що здійснює всі тіло кожного разу.

Я збираюся припустити, що ви будете слідувати другий спосіб здійснення – загальний метод тренування. Чому? Так званий розкол процедури можуть бути дуже ефективні, але у них є вроджена небезпека в них, і що небезпека опускаючи тіло груп вам не подобається робити час від часу і, отже, призводить до нерегулярних розвиток вашого тіла. З загального тренування тіла цього ніколи не трапиться, а якщо вони зроблені з правом набору повторень і, як уже згадувалося вище, ви отримаєте саме те, тренування ваше тіло повинно бути оскаржене кожен раз.

На закінчення, тут я показав вам три компоненти вашої щоденної тренування MOT ефективний спосіб наблизитися до них. Для того щоб мати гарні тренування вам потрібно зробити правильні вправи, в потрібній кількості множин і з правим кількість повторень. Якщо ви будете дотримуватися цих трьох простих порад, то ви не можете не досягти ваших цілей у фітнесі. Отримуйте задоволення!