як домогтися успіху в бодібілдингу за допомогою підсвідомих повідомлень

Багато людей увійти Незліченні години і витрачати багато зусиль у бодібілдингу, так і не домігшись успіху. Деякі з них відчувають деякі поліпшення, але не отримати повний ефект вони спочатку прагнути. Бодібілдинг експерти зазвичай говорять, успіх займе всього гарне харчування, послідовні зусилля, і відпочинку. Все це звучить просто, але якщо ви знаходитесь в процесі, ви знайдете, що шлях до стрункого тіла набагато складніше, ніж здається.

По-перше, це не так просто для досягнення гарного харчування. Зрештою, іноді ви отримуєте ті непереборної тяги до їжі, яку ви не повинні їсти. І якщо у вас є негативні звички харчування, що ви не можете позбутися від, як не старайся, вони може виявитися шкідливим для вашого зусилля бодібілдінгом.

По-друге, послідовні зусилля, це легше сказати, ніж зробити. Зрештою, важко знати і контролювати всі свої дії кожен день. Так що навіть якщо ви повні рішучості домогтися успіху в бодібілдингу, іноді ваше тіло буде відчувати себе втомленим і ви не зможете в настрої, щоб тренуватися. Іноді, люди відволікаються на напружений графік та інші заходи, щоб вони не в змозі підтримувати узгодженість в їх підготовку. Крім того, багато людей також відчувають основні блоки дорозі кілька місяців у підготовці, це зазвичай відбувається, коли вони не бачать негайних результатів від їх зусиль.

По-третє, іноді, відбувається зворотне. Якщо ви дійсно визначена, існує тенденція для вас перевантажувати ваше тіло, не розуміючи, що інше є важливим компонентом у бодібілдингу. Деякі люди навіть захоплюються бодібілдінгом, що вони витрачають весь свій час на нього, і врешті-решт вичерпати їх тіл.

Так з усіма цими проблемами, як ви можете добитися успіху в бодібілдингу?

На щастя, є спосіб, щоб отримати результати, пропорційні або навіть перевищувати кількість зусиль Ви витрачаєте, а не падаючи жертвою для всіх контрольно-пропускних пунктів на цьому шляху.

Все, що вам потрібно зробити, це зміцнить ваші розум у першу чергу, перш ніж працювати на вашому тілі. Ви не доб’ється успіху в зміцненні вашого тіла, якщо ваш розум не співпрацюватиме з вами. Вам залишиться тільки витрачати час і зусилля, але не в змозі отримати результати, які ви заслуговуєте. І ви зможете зміцнити свій розум за допомогою підсвідомих повідомлень, такі як:

Я визначається культурист.
Я працюю над поліпшенням мого тіла.
Я мотивований, щоб досягти своїх цілей.
Моя м’язова маса росте, і мої м’язи зміцнюються.
Я штовхаю за межами моїх можливостей.
Фітнес природно для мене.

Ці підсвідомі повідомлення допоможе навести безліч ключових елементів у бодібілдингу навчання.

1. Прищепити краще в їжі. Нічим не можу допомогти, що ви їсте? Subliminal повідомлення типу “Я правильно харчуватися для мого тіла” можуть допомогти рослини краще в їжі у вашій системі, без необхідності свідомо охороняти себе.

2. Поліпшення фокусування і рішучість. Subliminal повідомлення можуть очистити свій розум від будь-яких відволікаючих думок так що ви будете залишатися зосередженим на своїй цілі і тримати вас визначається і мотивованими. Крім цього, підсвідомі повідомлення може тримати вас зосереджені на позитивні думки, так що ваша підсвідомість буде автоматично розвіяти негативні думки. Це означає, що ви захищені від запобігання думок і сумнівів, так що ви будете просто продовжувати йти до своєї мети.

3. Поліпшення відповідей вашого тіла. Subliminal повідомлення також можете оптимізувати ваше тіло для досягнення максимальних результатів бодібілдингу. Вони можуть зробити ваше тіло більш чуйно реагувати на поживні речовини і зробити ваші м’язи відновлюються швидше, щоб ви могли увійти більше фізичних вправ, не відчуваючи себе вичерпала і, отже, досягти результатів швидше.