як ви можете отримати 6 Pack

Кожен експерт бодібілдинг погоджується, що дієти є номером 1 спосіб позбутися від підшкірного жиру і володіють м’язи, особливо ваші черевні автора. За винятком не кожен погоджується експерт про те, як отримати 6 пакетів.

Практично всі гуру створили в черевну більшість з нас жадають. Те, як ви розвивати ваш часто питання вибору, який метод найкраще підходить для вашої конфігурації тіла і обмін речовин.

Crunchies і дієти

Давайте почнемо з розмови про померлих, але відмінний Вінс Жиронда, який був також відомий як Залізна Гуру. Він вірив у уникаючи присідань повністю. Вінс був 6 пакетів, як ніхто інший з його періоду (його було більш порівнянним з восьми-Pack!. Він виховав сотні великих бодібілдингу та ряду інших теле-красиві знаменитості, у тому числі зірки кіно і героїв дії картини.

Для черевного автора, Вінс рекомендувала ряд вправ хрускіт; на килим, що звисають з підтягувань, на лавці і за допомогою Римської кафедри.

Він також підтвердив, що це була ваша дієта режим, який відображається ваш прес, а не ваш графік тренувань. Вінс був дуже спірним, але крім того він був дуже успішним учителем.

Розробити всі

Чотириразовий переможець Містер Всесвіт, Білл Перл надрукувала, що, ймовірно, найкращою книги з силового тренування та бодібілдинг небудь написаних. У Ключі до внутрішнього всесвіту, Білл написав 62 сторінок черевної роботи, що охоплює понад 240 різних процедур тренування і варіанти тренувань.

Черевного преса Білла здавалося, що Скелясті гори поділене на Гранд-Каньйон. У віці 47 років він був визнаний “кращим розвиненою людиною в світі,” його однолітки.

Хто це правильно?

Насправді вони обоє. Вінс Жиронда вірив у робочий ABS адекватно і правильно їх розвивати, а потім відповідним дієти для їх відображення. Білл вірив у будівництві кожен мускул його найбільшу можливість після чого дієтичний режим, щоб видалити жир, щоб вони би показав прийнятно.

Вінс був маленьким розміром, дуже розірваний, надійний і обробкою. Білл Перл був прямо протилежним: помірно високий, м’язистий масово, надзвичайно визначені і дуже здорово. Обидва своїх учнів емулюючий форму Білл Перл стільки, скільки вони могли.

В даний час ми могли б дізнатися з обох цих тренерів чемпіонів і переможців, і об’єднати їх методи придбати Ultimate Керівництво для 6 пакетів.

Виконайте три підходи по кожному з цих тренувань

• Римський стілець присідань – це спинки стільця пристрій, який дозволяє підключити ваш ноги під щаблі, а потім виконувати присідання в животі та спині-відводів для нижніх м’язів спини.

• Нахиліть ради хрумтить – дробове сидячій до підйомника, де ви голову і плечі при укладенні Вашої АБС сильно.

• Лежачи на спині хрумтить-Over лавку або мат, підніміть ноги зігнуті з ними в 90 градусів і покладіть руки за голову. Crunch вашої абс, торкаючись ваш лівий лікоть до правого коліна і навпаки.

• Гантелі Бічні відводи – сидячи або стоячи і з допомогою однієї гантелі, опустіть навантаження на відстань витягнутої руки, а потім повернутися у вертикальне положення. Поміняйте сторони з 20 повторів з кожної сторони. Це може бути також виконана з вагою висить на стіні позаду сідниць Таким чином Ви зупиняєтеся задньої косі м’язи живота.

• підтягувань ногу піднімає – Використовуючи Ваші руки, широко розставлені на chinning бар, повільно підняти ноги, підтягніть коліна до грудей. Нижня і повторіть.

• Паралельна Бар Dip машини Коліно-UPS – Використання передпліччя спираючись на обидві сторони провалу бар, підійміть коліна до талії.

Це завершує 6 пакетів AB тренування!