що споживати протягом шести пакет м’язів черевного преса

В інтернеті є численні таблетки і наркотики в даний час на ринку, які Bost, щоб позбутися від живота жир і отримати всі шість пакет ABS з великою легкістю. Але, майже з них, насправді, майже всі з цих препаратів є марною тратою часу і грошей, ідентичні результати можна виконати тільки з парою розумних вибір продуктів харчування. Так що я повинен їсти, щоб отримати ці жорсткі ABS пральна дошка? Ну, ось короткий план їжа, яку я пропоную для кожної людини, яка бажає, щоб спалити жир на животі і отримати абс.

Перший прийом їжі в день

Споживайте геркулес, з двома шматками свіжих фруктів (можливо Orage і банан). По суті, на сніданок ви повинні переконатися, що ви приймаєте FreshFruit і овес.

опівдні

На обід ви збираєтеся випити протеїновий коктейль â € “протеїновий порошок, щоб зробити протеїновий коктейль можна придбати все будівля магазину тіла. По суті, протеїновий коктейль буде тримати вас в повному обсязі протягом дня, і буде сприяти зміцненню м’язів черевного преса гарячого.

Нарешті їжа дня

Зробити certian ви їсте слабкий вечерю, особливо спробувати і споживають сирими Veges як морква і селера, і ви також повинні випити ще протеїновий коктейль.

Поради та рекомендації

Ви дізнаєтеся, що ви в змозі з’їсти стільки, скільки ви хочете на сніданок, після чого спробувати зменшити, що ви їсте після сніданку. Спробуйте, а не почати перекушувати протягом дня, а також якщо у вас є кава або чай, не додавайте цукор â € “він не може як приємний смак, але це, безумовно, допоможе вам спалювати жир на животі і отримати абс.

Спеціальне правило, яке ви повинні зрозуміти, це те, що ви ніколи не повинні нічого їсти після 7 вечора, бо їжа буде просто сидіти в животі і безумовно не будуть спалені на енергію, і в кінцевому підсумку перетворюються в жир. Дотримуючись ці прості маленькі поради напевно допоможуть вам спалювати жир і отримати шість абс оновлення. Більше того, майте на увазі, що ви кохана € ™ т повинні слідувати цим правилам чисто, ви можете змінити і відхиляються їх так часто, як ви побажаєте.