ще кілька порад, які допоможуть вашій тренування

Є багато питань, які мені задають повсякденному про те, що працює і не працює за межами спортзалу для отримання кращого результату. Ці поради я сподіваюся, допоможе вам краще справлятися про те, що зробить вас сильніше і отримати більше задоволення тренування з кращими результатами.

Скільки годин сну мені потрібно, якщо я працюю не вдома?

Існує реальна потреба в сні, коли ви працюєте. Як ви, напевно, знаєте це дійсно важко на вашому тілі просто маючи тренування так що вам потрібно відпочити і поспати, щоб зцілити ваше тіло до наступного тренування. Ще одна хороша причина, щоб спати достатньо, щоб переконатися, що ви не тільки що одужав від останнього тренування, але що у вас щось залишилося в баку для наступного тренування.

Скільки годин сну мені потрібно?

Це дуже суб’єктивний питання. Кожному потрібно різну кількість сну. Я завжди вважав, що я не можу отримати мою більш ніж кілька днів з менше 7 годин сну вночі, і я відчуваю, що це буде в моїх ногах на велосипеді після трьох ночей поганого сну. Найкраще, що можна зробити, це прислухатися до свого організму, а не вашого розуму. Якщо ви звикли до перегляду телевізора на дивані пізно вночі, то ви не будете мати можливість знати, що ви втомилися і повинні спати. Спробуйте почитати спокійно ввечері годину або близько того, перш ніж час сну і подивитися, якщо це зробить вас заснути раніше або якщо ви можете прочитати, що година без втоми.

Що я повинен є остання річ вночі?

У тренувальні дні важливо харчуватися білка перед сном і багато води, щоб залікувати ці м’язи, ваш сон. Як ви можете бути в курсі ваших м’язів в основному з води і амінокислот. Амінокислоти є будівельними блоками білка так білка і води вирішальне значення для отримання Чи правильно для вашого відновлення, поки ви спите.
Скільки білка мені потрібно приймати?
Більшість м’язів журнали скаже вам, що ви повинні їсти 50 грамів білка в їжі і їдять 6 прийомів їжі в день. Це виробляє близько 1,5 грама білка на кілограм ваги тіла в день. Я думаю, що це лайно продали нам рекламодавців білка бари та коктейлі. Це набагато краще, щоб увінчати вашу білка на 30 грам за один прийом їжі і 5-6 рази на день. Більше, ніж це, і ви будете роздутою і ваш організм не може засвоювати значно більше, ніж 30 грамів білка за один прийом їжі в будь-якому випадку.

Ці ради повинні вам розпочати роботу. Слідкуйте за новинами