чому 3 – 6 повторень буде побудувати м’язи швидко

Певний найбільш ефективний спосіб для нарощування м’язової швидко буде піднімати важкі. Ви повинні бути вибору ваги для конкретної фізичної вправи, які тільки дозволяє виконувати 3 до 6 повторень. Якщо ви в змозі зробити 7 або більше повторень, вам потрібно підняти вагу, і якщо ви не можете зробити 3, необхідно знизити вагу. При укладенні остаточного повторення в кожному наборі, ви повинні бути в загальній невдачі і ніколи не в змозі виконати ще одну респ.

Чому Ви повинні піднімати важкі ваги для нарощування м’язової маси негайно

Не вдаючись дуже технічний, є два різних види м’язової тканини, повільно скорочуються і швидко скорочуються. Швидко скорочуються м’язові відповідає за переміщення важкої ваги ще швидко втомлюється – Арнольд Шварценеггер собі. Повільно скорочуються м’язи складають рухається менше важкої ваги в той час зайняв значно більше часу, щоб шини. Візуалізуйте довгий спортсмена відстані. Чи можете ви побачити реальну різницю? Швидко скорочуються м’язові дасть вам контуру та визначення м’яса і твердого тіла в той час як повільно скорочуються менше chistled і не виглядає скеля важко.

Як ви дізнаєтеся, правильний вагу підняти, щоб мати можливість активувати швидко скорочуються м’язові волокна?

Є кілька способів дізнатися, що вага, який ви повинні використовувати. Ви можете Google “1 ПМ”, щоб виявити тільки те, що найбільшу питому вагу ви “могли б” працювати з є. Але, ми не пропонуємо робити це – Народна сила кількість змін і калькулятор припускає, що весь зайву вагу, це просто, щоб рости, щоб бути вчинені з і зашкодити вашому тілу. Кращий спосіб знайти свій підходящими вагами вправи працювати через менш важких до більш важкого з експериментів.

Ваше тіло є єдиним ресурсом, який буде точно сказати вам кожен раз, вага всього занадто важким або занадто світлі. Спробуйте вагу і якщо ви можете зробити більше 6 повторень, це занадто легкий – підвищення ваги на 10%. Якщо ви не можете навіть зробити 3 повторень, вага занадто великий – здійснюють протилежні і зменшити його на 10%. Ключовим моментом тут буде, щоб знайти вагу, який є належним для вашого рівня міцності. Як це, він дійсно не є незвичайним, щоб вибрати вагу, який ви вважаєте занадто світлим, а потім через два тижні дізнаються, що ви повинні підняти її. Там практично немає кращого відчуття. Будівництво м’язів являє собою суміш з рівнями потужності і розмірів м’язів таким чином, не хвилюйтеся, якщо вам трапиться бути початком мало, ви будете будувати величезні м’язи швидко, нам довіряють. Просто переконайтеся, що ви не захопіть вага, який занадто важкий просто тому, що ваша впевненість в собі.

Вам потрібно повністю зосередитися для нарощування м’язової маси

Один з найбільш складних речей, щоб перемогти при спробі розвивати велику груди і ліпити 18-дюймовий зброї концентрується. Це дійсно важко пікап 25 фунтів гантелі зробити гантелі преси лавці, коли хлопець поруч з вами 90фунта використанням гантелей і кричати. Тим не менш, ви повинні повністю зосередитися на саме те, що ви робите, і саме там, де ви знаходитесь фізично, навчитися тон спортзал навколо вас. Готовність обдурити є надзвичайно потужним, коли вам трапиться бути почуття поступається або менше у порівнянні з іншими особами. Проте, черепаха виразно виграє перегони, коли нарощування м’язової маси.

Початок в межах своїх можливостей і виберіть вагу, який ідеально підходить для вас. Бути суворим з формою і бути впевненим, що, намагаючись піднімати важкі, ви не зменшуються форму. Ви дійсно можете відчути дивовижне використання 90фунта гантелями, але ви, звичайно, дійсно відчуваю, що нерозумно, коли гантелі збій прямо вниз на груди і ви не можете тренування протягом шести-восьми тижнів.

Знайти партнера вправи

Найбільш ефективний спосіб гарантувати, що Ви висуваєте себе до максимуму, а не обман повинен бути мати вправ партнеру. Вправа партнери фантастичним, так як вони роблять це набагато менше важко знайти свою межу і тяги через нього – ключовим елементом для нарощування м’язової маси швидко. Це насправді відповідальність партнера з навчання, щоб бути, що ваша форма власне, щоб допомогти вам працювати через камінь спотикання, (тобто, де ви відчуваєте, як ви не можете перемістити вагу, хоча ви не повністю витрачені) і тримати вас у безпеці. Основний обов’язок Ваша тренування партнера в тому, щоб переконатися, що ви не шкодять собі в першу чергу і, щоб контролювати ваші форми надалі.

Кілька порад закінчення:

* Via проб і помилок, вибір на користь вага яких дозволяє виконувати 3 – 6 повторень.
* На насправді не пожертвувати хорошій формі для важкої ваги або ви будете травмувати себе.
* Ви також наростити м’язову масу швидше, якщо ви тренуєтеся з партнером, який може підштовхнути вас.
* Переконайтеся, що ваш партнер по тренуваннях має ідентичні цілі, як ви – для нарощування м’язової маси швидко!