чому амінокислоти є важливими для нарощування м’язової маси або бодібілдінгом

Амінокислоти є основними будівельними блоками білка і має важливе значення для бодібілдингу. Смакові якості харчування є найбільш поширеним способом отримати амінокислоти в раціоні харчування, особливо з високим вмістом білка, як пісне м’ясо і знежирені молочні продукти. Навіть деякі овочі можуть запропонувати високий рівень амінокислоти. Для серйозних спортсменів, білок порошки і чистих вільних амінокислот забезпечити зручне і ефективний засіб для доповнення дієтичних потреб. Amino виходити від багатих білком продуктів, таких як м’ясо, овочі, фрукти, рибу і молочні продукти. Найбільш ефективним способом доставки специфічних амінокислот є введення певних амінокислот себе. Найбільш біологічно джерело для загального користування, порошкоподібні вільні амінокислоти.

М’язова тканина буде рости в присутності ряду факторів, у тому числі вправи, гормони і поживні речовини. Харчування наука просунулася до точки, де спортсменів, які доповнити вільні амінокислоти може отримати IaaS в м’язи набагато більш ефективно. Ключ вікно можливостей, яке відбувається відразу після тренування, коли м’язи особливо сприйнятливі до поживних речовин і приплив крові до м’язів здійснюється залишається на високому тиску. Рішення для оптимізації росту і відновлення в цьому випадку включає в себе їжею маленька їжа складається з білка. Тим не менш, це не нинішній високий технологічний підхід. Якщо ви наполегливо тренувався, швидше за все, навіть те, що, ви не відчуваєте, як їдять. Що ще більш важливо, високий білок не їду б не покласти значні рівні амінокислот у кров, поки через пару годин після їжі, особливо якщо приплив крові до шлунково-кишкового тракту була ослаблена жорсткий тренування. Суть в тому, навіть якщо ви їсте правильну їжу незабаром після тренування, поживні речовини досягнуть за м’язи занадто пізно, щоб повною мірою скористатися вікном можливостей.

Багато помилок існує з приводу використання енергетичних субстратів і скорочення м’язів під час важких, висока інтенсивність або перевантажень під час тренувань. Коли ви займаєтеся повторювані тренування сили, значна частина вашої енергії відбувається від decarbohydrated джерел. Коли м’яз скорочується, вона використовує свої магазини аденозинтрифосфату протягом перших кількох секунд. З’єднання, що використовується для поповнення негайно цих магазинів є креатин фосфат (CP). Недавній вибух креатин на ринку, свідчить про його значення на жорсткий культуристів навчання та інші сили виконаний з трьох амінокислот: аргінін, метіонін і гліцин.

Щоб зберегти CP і високі рівні АТФ, ці амінокислоти мають бути введені в кровотік. Традиційно, ці білки були поставлені продукти, багаті білком в раціоні. Підйомні рівні цих амінокислот або СР із звичайними продуктами займає багато часу і не є специфічним, типово забезпечення рівня жирів і вуглеводів, які можуть або не можуть бути бажані. Використання вільній формі амінокислот, окремо і в поєднанні з креатин, може забезпечити безпосереднє джерело енергії для живлення і зростання.

Copyright © Анна Патрік, Всі права захищені. Якщо ви хочете використовувати цю статтю на своєму сайті або в розсилці, зробіть все URL-адреси (посилання) активними.