час для підготовки

Якщо б ви були фізично активні в юності, це буде легше почати бодібілдингу в середньому віці. Культуристи, які, можливо, зупинили навчання протягом 10 років, повернутися до нього і відновити свій колишній стан, часто протягом 6 місяців. Ваше тіло має пам’ять. Ви ніколи не забудете, як плавати або їздити на велосипеді.

Навчання аналогічна гроші. Кожне тренування, як депозит в рахунка, що приносить відсотки. З стійким навчання ви накопичувати стан у фізичні переваги і зовнішній вигляд. При зупинці навчання, це як передача ваших інвестицій в сейфі. Він більше не нараховуються. Тим не менш, він все ще там десять років по тому.

Літня людина тільки починає бодібілдингу навчання, зацікавлених у конкурсі, повинні отримати якусь оцінку його або її можливості. Ваша попередня діяльність, минулі травми, і поточний стан має враховуватися при розробці тренування.

Вправа робиться в поганій формі з важкими вагами може призвести до травм. Плечі, лікті, шия, спина і коліна уразливих районах. Досвідчені культуристи зрілих прагнуть зменшити свої робочі ваги вправи. Можливо, ми могли б використовувати той же вагами ми зробили 20 років тому, але навіщо ризикувати, коли ми можемо зберегти і поліпшити використання легкого, безпечного вагами? Ветеран живе на відсотки від його попередніх інвестицій навчання.

Початківець середнього віку повинні навчитися слухати своє тіло і діяти з обережністю. Поспішай повільно. Коли щось болить, шукати терапію: тепло, масаж, ультразвук і т.д. Розминка з легкою вагою, а також розтягуватися після кожної вправи. Якщо область болить після тренування, прикладати лід протягом півгодини.

Ключ до старіння і навчання поліпшується кровообіг. З віком клітини тіла вмирають, можливо, головним чином від нестачі поживних речовин. Чим більше ви тренуєтеся, тим більш широке поширення капілярних розвитку, і краще кровообіг і транспорт поживних речовин. Гарне кровопостачання розсіює травми швидше.

Коли ваші м’язи болять від навчання, найкраще, що можна зробити, це розтягнення, а також легкі фізичні вправи і велика кількість повторень. Наприклад, якщо ви отримуєте болить від тренування, зробіть своє наступного тренування з легкими вагами. Це буде тримати кров тече до болю в м’язах, яка допомагає розсіювати хворобливість. Для постійного болю, зверніться до лікаря.

Добре виглядати в будь-якому віці

Треба домагатися, щоб добре виглядати незалежно від віку. Завдання будь-якого бодібілдера, щоб добре виглядати. Ви можете перетворити на переваги обмеження. Десять років тому я був вражений з цукровим діабетом, і я навчився використовувати підвищений вміст цукру в крові, щоб живити мої тренування. Хоча мої лікарі діагностували вірної смерті, я був повний рішучості не тільки жити, але і поліпшити себе. Я дізнався багато нового про процес загоєння і, як це було, щоб почати навчання з нуля знову. Я став спеціалістом з реабілітації.

Навчання не одну річ. Поєднання фізичних вправ, харчування, релаксації, візуалізації і подальшої ставлення до міру ваших можливостей є ключем до успіху. Візуалізація означає бачити своє тіло в своєму розумі, як ви хочете виглядати. Бачачи це зображення на регулярній основі встановлює план для вашого розвитку. Те, що ви бачите, що ви отримуєте. Важливо дивитися на фотографії в журнали з бодібілдингу. Фотографії показують, що це можливо.

Коли ви стаєте старше, не намагайтеся бути суперменом. Скільки ваги ви можете підняти не робить ніякої різниці. Це те, як він відчуває себе в м’язи. Слухайте своє тіло і діяти з обережністю.