худий хлопець керівництво глутаміну

Коли в останній раз, коли ви читаєте цю статтю дискредитації ефекти глутаміну? Може бути, це буде ваш перший? На жаль, більшість з бодібілдингу і м’язи журналів до цих пір ця добавка на їх “Top 5 Списки”. Я не тут, щоб переконати вас, щоб ніколи не купити іншу ванну глютамина знову, але якщо залишишся зі мною, я зроблю все можливе, щоб розвінчати деякі з поширених міфів, які привели вас повірити, що ця дорога добавка необхідна.

але я думав, глютамін “їжакові зрозуміло” доповнення?

Креатин є додатком “їжакові зрозуміло”, протеїновий порошок є доповненням “їжакові зрозуміло”, мульти вітаміни і риб’ячий жир “їжакові зрозуміло” добавок. На жаль, глутамін, ви не зробили команду – незважаючи на те, він отримує своє власне дошки оголошень, чати, журнальні статті і свій власний розділ в додатку магазині. Мені не потрібно, щоб нагадати вам, що індустрії харчових добавок в мільярд доларів промисловості. Так як я раніше був худий хлопець самостійно, я знаю, наскільки сильно ви хочете побудувати ідеальне тіло – або принаймні один, який отримує більше дат і більше поваги в тренажерному залі!

Так як я вже втратили тисячі доларів на певних, не всі, доповнення себе, я відчуваю, зобов’язані повідомляти вам іншу сторону історії. Для виявлення глутаміну досліджень, що ніхто не хоче, щоб ви прочитали. Але це очевидно – ніхто не робить гроші спростовують достовірність гарячі доповнення продавати!

Так от, де я зроблю свій стенд. Глютамін не має нарощування м’язів ефектів взагалі. Тепер, перш ніж ми отримаємо дуже глибоко, пам’ятайте, що я не Аспірант чи дослідницький виродка. Я пройду з інформації і дозволяють вирішити для себе, і, в процесі, всі зусилля, щоб зробити це весело і цікаво.

глутамін 101

Ось короткий вступ для вас худих хлопців, які ніколи не чули про глутаміну. Глютамін становить 2/3 х роках амінокислоти в нашому організмі, які могли б зробити серйозні підстави для цього є найважливішим. Зрозумійте, що глютамін є також несуттєві амінокислоти, яка означає, що ваш організм виробляє його сам по собі. Це не значить, вам не потрібно це – тільки те, що зовнішнє споживання не є обов’язковим. Самий цікавий факт про те, що глютамін під час стресу (який чітко не визначено), наш амінокислот виснажується, який може запобігти зростанню м’язів, тому що глутамін становить найбільший відсоток амінокислот. Тому теорія для доповнення з глютаміном, якщо ви вага поїзда.

глутаміну претензій

Я вирізав і вставив ці прямо з випадкового чату, щоб показати вам, що я в більшій гармонії зі словом на вулиці:

“… Глютамін допомагає з обтяженнями і запобігає м’язовий біль …”

“… Вам потрібно глютамина для відновлення м’язів.”

“… Додану глютамина може допомогти запобігти ваше тіло від втрати м’язів.”

“… Глутамініл не даремний. Я тренуюся з культуристи кожен день, і вони рекомендували б його.”

“Глютамин є найбільш важливим доповненням для культуристів …”

“Це підвищує імунну функцію, яка допоможе вам оправитися від застуди набагато швидше ..”

“Прийом великих кількостей глютамина перед тренуванням сприяє величезні насоси …”

“Глютамін допомагає в ситуаціях травма, яка сприяє більш швидкому відновленню …”

що глютамін торгових представників бояться вас відкриття

Хоча більшість глутаміну галас добавок хвалить свій внесок у збільшення розмірів і сили м’язів, зниження шансів перетренованості й інші вимоги вище, сучасні сьогодні досліджень не дає очевидних переваг для худий хлопець, який хоче наростити м’язову масу – не беріть в голову для будь вага тренер в цілому.

Нещодавно я отримав статтю від такого ж колега, Девід Барр Мск., Що набрав велику партію дослідження з вичерпний перелік посиланням підтверджуючи думку, що глютамін корисний тільки для дуже специфічних умовах (які ми обговоримо найближчим часом).

Ось список деяких з найбільш цікавих даних, які Девід Барр виявив у своїх дослідженнях з моїм додаткових коментарів:

Просто тому, що глютамин було доведено на роботу в клінічній testting стрес не означає, що прирівнюється до фізичного навантаження, що ви відчуваєте після вбивця тренування. Клінічні стресу, такі як важкі опіки, СНІДу та великі операції вагомі причини, щоб виправдати своє, використання, але ви просто не викликають достатньої м’язового ушкодження під час тренувань, щоб виправдати її використання.

2001 Дослідження Candow та ін Встановлено, що 0,9 г доданого глютамина / кг / добу протягом силові тренування в результаті не значне вплив на роботу м’язів, склад тіла або руйнування м’язів на здорових дорослих людей. Так як я трохи більше 200 фунтів, що становить 80 грамів глютамина в день або більше $ 1000 США в глутамін рік! Якщо 80 грам було показано, не мають антикатаболического ефекту, то навіщо вам витрачати гроші на виконання запропонованих 5-10 грамів на день?

Більшість досліджень на витривалість спортсменів показав мінімальний внесок щодо зміцнення імунної системи. Що ще більш важливо, у ряді досліджень, що розкрита інформація глутаміну не змінює фізичним навантаженням придушення імунної системи. Всупереч поширеній думці, будь то ваш рівень глютамина кидайте і не після тренування, вони не мають ніякого впливу на імунітет. – Hiscock N, BK Педерсен. Вправи індукованої імунодепресії-плазмового глутаміну не посилання. J Appl Фізіологія вересня 2002; 93 (3) :813-22

Багато хто стверджує, що глютамін допомагає збільшити вашу «насос», покращуючи volumization клітини. Д-р Джон Берарді, доктор філософії, зробив деякі попередні випробування і нічого не відкрив, що підтверджують це. Глутаміну не має відповіді на загальний обсяг води, внутрішньоклітинного рівня рідини або позаклітинного рівня рідини. – Д-р Джон Берарді M, доктор філософії, апетит для будівництва, JohnBerardi.com 8 листопада 2002.

Це ще питання, чи дійсно глутамін покращує запаси глікогену після тренування з обтяженнями. Але чому ви повинні дбати? Якщо ви вже споживають після тренування напій з солодких вуглеводів для поповнення глікогену (це обов’язково для будь худий хлопець, який хоче наростити м’язову масу), то подальші добавки з глютамином є необхідним.

На закінчення дослідження, перевірені спортсмени, які споживали напій аміно кислоти після тренування показали збільшення синтезу білка на 48%. Однак, коли глутаміну була додана в напій, ніякі додаткові переваги не було. Який дме нарощування м’язів теорії з вікна!

так глутаміну марною доповнення?

Ну, якщо ви перестали читати прямо зараз ви б так думати! І ви, мабуть, плутають, як чорт, зараз, тому що все, що ви чули на глутаміну до сьогоднішнього дня високо оцінили його святості. Пам’ятайте, індустрії харчових добавок в мільярд доларів промисловості, і ніхто не робить гроші, які спростовують ефективність добавок. Зрештою, ви повинні вирішити для себе, що ви хочете вірити.

коли глютамин варто використовувати

Девід Барр пальці кілька ситуацій, коли глютамин доповнення виявляться корисними для культуриста, так що тут є шанс побачити, якщо ваш глутаміну все одно повинні бути у вашому бюджеті:

Глутаміну може виявитися корисним для культуристів, які знижують їх рівень тестостерону після сходить циклу неправильно. Розпад м’язів знаходиться на найвищому в цих обставинах, незважаючи на план харчування якості, тому глютамін може допомогти.

Під час попереднього конкурсу навчальний полк, який складається з дуже низьким вмістом калорій і високим обсягам вправ, розпад білків, набагато більш імовірно. У принципі, будь-якій екстремальній дієти або програми по зниженню жиру з надіями на отримання надзвичайно бідна, може призвести до збільшення стресу, тому збільшилася катаболізм.

Конкурентні культуристів і фітнес-моделей є прекрасним прикладом тих, хто може отримати вигоду з глутаміну в цьому вище норми жиру ситуації втрати.

Під час випадки екстремальних погодних умов та / або декількох навчальний день, бувають ситуації, коли крайнього стресу можна протидіяти з глутаміну. Триатлоністи і витривалість спортсменів приходять на розум.

“Глутамініл б корисно для умов, коли катаболічні відходів знаходиться на своєму піку. Важкі опіки, важка застуда або грип, у важкій алергії, алкоголізму, хіміотерапія, ВІЛ / СНІД, синдром роздратованого кишечника кілька прикладів.

на закінчення

На початку я сказав, що, “глютамін не має ефекту нарощування м’язової маси взагалі.” Вивчивши цю статтю, ви помітите, що не як чорне і біле, як це. Тим не менш, Головний висновок, особливо для вас худих хлопців, в тому, що якщо ви знаходитесь на правильному нарощування м’язів харчування, і з використанням твердого після тренування стратегій харчування, глютамін не варта уваги додаток для вас. Економте свої гроші і поклав його до їжі, якщо ви мотивовані, щоб набрати м’язову ваги.

Економте свої гроші і поклав його до їжі, якщо ви мотивовані, щоб набрати м’язову ваги.

Я сподіваюся, що ця добавка була хорошим прикладом того, дивлячись на доказах, а потім дуті м’язи ганчірками і рада від «експертів» у вашому тренажерному залі. Зрештою, ви можете вірити тому, що ви хочете, але пам’ятайте, що нинішнє дослідження сьогодні не підтримує захоплюючі нарощування м’язів ефектів добавка компанії стверджують.