харчові добавки

Скрізь ви включаєте в ці дні, ви бачите рекламу Додатки Дієти. Чудо таблетки, які стверджують, що розтопити фунтів геть, рідкі дієти білка, який чудесним чином пролити десять фунтів на тиждень. Яка реальна історія за цим чудо таблетки, порошки або рідини? Чи є ці харчові добавки безпечні для використання, коли ви втрачаєте вагу? Вони живуть до своїх претензій?
Харчові добавки виявляється в багатьох формах, вітаміни, мінерали, харчові добавки, трави і порошки. Як ви знаєте, яка дієта доповненням є правильним? Який з них буде працювати? Ці харчові добавки носик привабливі заголовки, такі як: “Їж усе, що ви хочете, і схуднути!” Або “схуднути під час сну!” Більшість американців мають надлишкову вагу. Деякі шукають швидких рішень проблеми, яка не відбувається відразу. Недобросовісні компанії в достатку, скориставшись вами, пропонуючи вам диво в банку.

Перед тим, як почати приймати будь-який продукт втрати ваги проконсультуйтеся з лікарем! Вибирайте з розумом, що доповнення дієти ви приймаєте. Дослідження продукту ретельно. Торік понад 33 млрд доларів були витрачені на втрати ваги продуктів контролем! Пам’ятайте, що якщо харчова добавка говорить, що це “природно” або списки трав в якості основного інгредієнта, це не обов’язково означає, що доповнення дієти є безпечним. Багато разів, це трюк використовували, щоб заманити вас в систему, щоб купити продукт, який не працює.

Деякі Додатки Дієти можуть бути навіть небезпечні. Після ефіру затоплені з останніми, найбільший доповненням дієти навколо, це не рідкість, надалі, щоб знайти FDA оголошує продукт був відкликаний. Запам’ятати Фен-фен? Мій друг взяв Фен-фен протягом декількох місяців. Він закінчив з основними проблемами серця, і поселення в груповий позов проти виробника. Фен-фен містили як Redux і Pondimum. Поєднання виявилося смертельним для здоров’я серця.

Дієта таблетки можуть містити великі кількості кофеїну. Кофеїн викликає звикання, і, отже, більш-лічильник зловживання може початися раніше ви це знаєте. На боці рецепта, прозак за рецептами лікарів до своїх пацієнтів, які хочуть схуднути. На жаль, дослідження показують, що втрата ваги є тимчасовим. Побічні ефекти включали: нудота, блювання, підвищена стомлюваність, нічна пітливість і припливи. Якщо ви ожирінням, ви повинні проконсультуватися з лікарем. Обговорення безпечною і довгостроковій втрати ваги цілі з ним. Але більшість людей, з буфетом харчові добавки на вибір позабіржовому, пропустимо лікаря і спроба схуднути самі по собі. Це може не тільки довести, засмучує, але іноді це може бути шкідливим для вашого здоров’я.

В даний час два популярних додатків дієти зелений чай і кайенский перець.

Є дослідження, що показують з зелений чай може допомогти придушити апетит, тому що це підвищує обмін речовин. Додатковим бонусом, зелений чай є антиоксидантом, що володіє властивостями, що адреси деяких видів раку. Зелений чай містить кофеїн і не слід зловживати. Вживання алкоголю до багато зеленого чаю може привести нерви, щоб бути надмірно стимулювали, сприяти безсонні і зробити один тривожним і дратівливим. Ви не повинні пити зелений чай, якщо ви знаходитесь на терапії естрогену або приймають протизаплідні таблетки.

Кайенский перець, як вважають, прискорюють обмін речовин і допомагають травній системі. Стандартне використання 10 г кайенского перцю з кожним прийомом їжі. Це, як кажуть сприяти втраті ваги, а також запобігають утворенню виразки шлунка. Побічні ефекти легке печіння рота. Якщо приймати в надлишку це може викликати пошкодження печінки і нирок.