хардгейнер Керівництво для нарощування м’язової маси

Я бачив книги, DVD-диски, доповнення, і навіть обладнання Всі спрямована на хардгейнер. Дивна річ, я не думаю, що я коли-небудь бачив хардгейнер.

Я працювала з тисячами спортсменів всіх рівнів, і, хоча деякі доводиться важче, додавання м’язів, ніж інші, я ніколи не був хтось, хто не може отримати значну кількість м’язової маси і сили, коли вони йшли за науково-розробленими навчальними і програму харчування.

Але, здається, є досить багато людей, які думають про себе як Hardgainers. Отже, я збираюся дати вам кілька порад хардгейнер нарощування м’язової маси. Якщо ви думаєте про себе як хардгейнер будь ласка, дайте відповідь на наступні питання:

Ти є 5-6 хороших страв щодня протягом останнього місяця?
Ви отримали не менше 8 годин сну на добу за останній місяць?
Ви стежите за науково розроблена програма нарощування м’язової маси, яка дозволяє прогресувати на кожному тренуванні?

Якщо ви можете чесно відповісти “Так” на всі ці питання, і ви до цих пір не отримали принаймні, 5 фунтів минулого місяця, то ви або робите щось не так, або ви хардгейнер. І я поставив би хороші гроші, що ви робите щось неправильно.

Проблема в тому, що замість того, щоб звернути увагу на цих трьох питань, так звані Hardgainers задати собі наступні питання:

Чи повинен я зробити 3 комплекти або 4?
Чи повинен я з’їв 300 грамів білка вчора замість 298?
Де це чудо добавка, яка збирається, нарешті, відповісти на мої молитви нарощування м’язової маси?

Ці питання є марною тратою часу, або, що було названо “психічної мастурбацією.” Забудьте ці питання і зосередити увагу на великі, важливі питання. Якщо ви не знаєте, що ви робите, то отримати пораду від когось, хто робить (не є особистим тренером, другом або бодібілдинг журнал).

Не попадайтеся планом у мисленні, що фокусується на дрібницях і думає, що те, що я пишу тут не ставиться до Вас. Це робить. Ви не виняток із правил. Це кращий хардгейнер нарощування м’язової маси пораду ви коли-небудь отримати.