форсованих повторень, згубним для природних бодібілдингу

Ніхто не може по праву читати мені лекцію про інтенсивність тренувань. У середині 1980-х років, я переніс більше тридцяти тижнів BUD / S навчання; основні режими проходить через один, щоб увійти в команду Navy SEAL. Я пройшов через пекло, що тиждень навчання в два рази – початку до кінця. У ніжному віці, я дізнався, як натиснути на моє тіло далеко за больовий поріг втоми м’язів і тілесне виснаження, що це сигнал для більшості людей, що настав час піти і відпочити. Я міг би, по внутрішній командою, став ендорфін-рилізинг, ігноруючи біль-тренування машини … зупинити!

Наша надійність під тиском була доповнена такий режим, але не наші статури. Іншими словами, в BUD / S навчання, ми побудували більше характеру, ніж м’язи.

Пізніше, коли я взяв Природні Бодібілдінг, я ніс мою трудову етику і схильністю до інтенсивності до цієї роботи. В результаті експериментів з кожною мислимої бодібілдинг тренування активізації техніку в існуванні. Я використав падіння набори, попереднього стомлення, вгору-вниз-стійки, і всі всюдисущі форсованих повторень. Назвіть Підсилювач – Я пробував. У свій час, я навіть використовував висновок форсованих повторень, який був прикордонним з розуму. Уявіть собі, приймаючи жимі лежачи вага, з яким ви можете влачат десять повторень. Тепер уявіть вашу корректировщик стояв позаду лавки і натиснувши на вазі протягом перших кількох повторень, як ви намагаєтеся підштовхнути його. До того часу ви добираєтеся до другого п’ять повторень, ваш корректировщик змістився від спроб зробити вагу важче для Вас, щоб намагатися допомогти вам привести його на позитивному. Це фактично дає кожному повторенні інтенсивність вимушеним і буде свій корректировщик випадково отримання схилився над веслування тренування. Я не рекомендую вам спробувати це.

Насправді, я тут, щоб відмовити вас від здійснення яких-небудь цієї нісенітниці. Якщо тренування активізації методів були ключем до зростання м’язів, я був би химерним величезний по тому часу мені було двадцять дев’ять років. Замість цього, я кидала моєї ваги пояса через всю кімнату у відчай, коли я прибув додому зі спортзалу щодня. Я був злий на бодібілдинг. Думки відмови від куріння страждає мій погляд. Ніде не було такої невідповідності між зусиллями і винагородою, ніж у цьому безглуздому діяльності або спорту.

Я пам’ятаю, як читав статтю, яка марила про те, як професійний культурист Tom Platz взяв всі свої сети на провал і за його межами. Мої думки були «велику справу – я роблю це все час. Здавалося, що без допомоги стероїдів і генетична схильність до надлюдським відновлення, мені судилося побудувати більше характеру, ніж м’язи від високої інтенсивності практики. Я хотів, що привертають увагу тілу, але все, що я виробляв був привертають увагу тренувань.

Саме це розчарування, з якого я хочу зберегти природні тренерів. Ви будете витрачати свій час і зусилля, беручи no-pain/no-gain мантру до крайності. Багато чого, як член BUD / S навчання, ви будете будувати велику кількість символів, але не більше хороших тіла.

Ви можете запитати, як я міг зробити таку заяву. Проте, відповідь відкривається тоді, коли ви дійсно запитати себе, наскільки добре ви робите з вашим прогресом нарощування м’язової маси, якщо ви практикуючий форсованих повторень або будь-які інші методи активізації бодібілдингу. Ви що, стійкий і вимірні вигоди? Деякі слова попередження: “насос” по завершенні тренування не є ознакою доходів. Те ж саме вірно для місцевих м’язову втому і хворобливість. Як я часто говорю людям: “Успішна тренування може бути фізично оподаткування – але це не означає фізично оподаткування тренування успішно.”

Для того, щоб тренування нарощування м’язової маси, щоб бути успішним, необхідно перемістити трохи вище обсягу ваги, ніж ви робили під час попереднього тренування. Цього не відбудеться без адекватної між відновлення після тренувань. І адекватне відновлення майже неможливо після того, як м’язи були знищені через помилкове переконання, що це буде якось прирівняти до більш-кращого росту.

Якщо ви природним тренера (або навіть якщо ви стероїдні користувач, який хоче домогтися прогресу між циклами), прислухатися до моєї поради. Не витрачайте час і зусилля з’ясувати, що взяв мене років, щоб з’ясувати. Напружте бодібілдинг тренування з достатньою інтенсивністю, щоб прорватися ваші минулі записи обсягу. Пара ця практика досить відпочинку і відновлення сил між тренуваннями, щоб дозволити розширення і теплі відсутність хворобливості проникати в тканини.

Коли ви зробите це, ви будете добре на Вашому шляху до стійкого зростання м’язів. Ви можете залишити характер будівлі тим більше позбавлений і бажаючи цього, ніж велике статура.