уникнути 5 головних помилок нарощування м’язової маси

№ 5 – не контроль вашого прогресу:

Так багато людей просто пройти через рухів з їх тренувань. Вони отримують у звичку з’являтися в тренажерному залі з дня на день і бездумно пройти через їх рутини. Ви можете піти в спортзал, в будь-який день і подивитися на себе, що переважна більшість членів не матиме жодних журнал тренування або будь-який спосіб відслідковувати їх прогрес?

Для багатьох з цих людей ходити в спортзал просто стає частиною їхнього громадського життя. Тепер я згоден, що ця звичка багато здоровіше, ніж бовтатися в місцевому пабі. Але час, який ви проводите в тренажерному залі може бути набагато більш продуктивними і результат в будівництві набагато більше м’язів.

Що можна виміряти, можна поліпшити. Все це займає трохи часу, плануючи, де ви хочете піти, а потім створити план дій, про те, як ви збираєтеся туди дістатися. Або отримати досвідченого тренера, щоб допомогти вам створити план дій. Стара приказка “не в плані планування на провал” часто зловживають, але це 100% точно, особливо коли мова заходить про бодібілдингу.

===

№ 4 – виконання занадто багато вправ: перетренованості

Розробка занадто багато так само шкідливо для нарощування м’язової маси, як нічого не робити взагалі. Після тренування ви повинні дати вашому тілу час, щоб відновитися і рости за рахунок інших. Поширена помилка, що люди роблять це, думаючи, що вони будуть отримувати кращі результати, якщо вони тренування протягом декількох годин кожен день. Це не так, тому що відбувається це тіло отримати підкреслив і пошкоджених, але не отримує шанс відновити і нарощувати. Це те, що називається «перетренованості». Коли ви більш тренувати ваше тіло, не може побудувати м’язи.

Загальні ознаки перетренованості включають біль і травми суглобів, безсоння, тривала втома, відсутність мотивації до розминки, а просто почуття вигоріло і вичерпаний. Беручи час, щоб відпочити і відновитися мають життєво важливе значення для досягнення довгострокового послідовного м’язів і збільшення сили.

===

№ 3 – виконання занадто мало вправ: перетренованості

Це одна протилежність попередньої, люди, як правило, щоб взяти речі, щоб однієї крайності або інший, ніхто не хоче взяти помірний підхід. Так само, як деякі люди думають, що якщо деякі вправи добре, то більше має бути краще. І в кінцевому підсумку “перетренованості”. Інші, які дізналися про негативи перетренованості, взяли його в іншу крайність, думаючи, що “якщо трохи відпочити добре, то більше відпочинку, тим краще”.

Фітнес-медіа завжди буде грати на ліні людей і тому намагаються, щоб сприяти “легкої розминки” в якості відповіді на себе у форму. Але реальність така, що розробка і отримувати у формі вимагає зусиль. Там просто немає шляху навколо нього. Будь-хто, хто намагається, щоб сказати вам, інакше просто повний BS …

===

№ 2 – думаючи, що ви потрібні добавки для нарощування м’язової маси:

Журнали є ті, винен в цьому. У типовій журналу м’язи більше 50% сторінок оголошень (в деяких випадках це набагато більше). Навіть багато статті просто розумниця сформульовані оголошення, що рекламують бодібілдингу та жиру добавки втрати.

Додаткові послуги не потрібно, щоб побудувати сильну, мускулисте тіло. Вправ і харчування є лише речі, вам дійсно потрібно. Є деякі добавки можуть допомогти трохи, але не так сильно, як ви, можливо, було лідерство, щоб вірити. Близько 95% ваших результатів буде виходити від належної підготовки та харчування.

Багато людей мають свої пріоритети назад і витрачати свій час на занепокоєння про те, що добавки приймати, а потім з упором на поліпшення їх підготовки та прийому їжі, яка відповідає за 95% від їх прогресу.

Це дуже характерно для типового бодібілдера новачок, який щойно почав тренуватися, щоб негайно йти за “короткий шлях”, отримавши пляшку “супер пупер Анаболічні м’язи Пил 2000”.

Прикро, що так багато людей шукають негайного задоволення, замість того, щоб зусилля, щоб дізнатися, як харчуватися і краще тренуватися. Отримати своє харчування і підготовку для того, в першу чергу. Тоді ви можете експериментувати з добавками, якщо ви хочете, і подивитися, якщо вони має ніякого значення для вашого загального прогресу.

===

№ 1 – не слід звуковий план харчування:

Ваша дієта є одним з найбільш важливих аспектів вашої звичайної нарощування м’язової маси. Ви можете бути на місці з ваших тренувань, але якщо ви не живити ваше тіло правильно, ви не отримаєте бажаного результату. Більшість культуристів, що я працюю з дня на день не було ніяких проблем ходити в спортзал і розробки. Але частіше тоді не вони отримують млявий, коли мова йде про харчування.

У цілому ідея є 6 добре збалансоване харчування в день для бодібілдингу аж ніяк не нова концепція. Ви, напевно, вже є гарне уявлення про те, як ви повинні їсти. Але головне виправдання, як правило, не маючи часу, щоб нормально харчуватися. Тим не менш, є “фаст-фуду” дієта займає стільки ж або більше часу, ніж це робить, щоб їсти здорову їжу. На обід, ніж попрямувати в з’єднанні фастфуду, очікування в черзі в проїжджають, а потім повертатися на роботу займає багато більше часу, ніж якби у вас була своя їжа, приготована заздалегідь і готові до вживання.

Ключ до визначення програми здорового харчування бодібілдинг планує вперед. Коли ви готуєте їжу завжди готуються протягом кількох страв. Це не займе більше часу, щоб приготувати більшу кількість їжі, то це робить, щоб приготувати меншу кількість їжі для одного прийому їжі. Навмисно планують залишити верхні м’ячі, які ви можете підігріти в мікрохвильовій печі, це економить час і полегшує мати швидкий поживних страв на руку.