тренування – тренування силові тренування

Піт Сіско є співавтором бестселера статичного стискання і навчання коефіцієнта потужності. Він розробив Навчання коефіцієнта потужності і статичні Скорочення поставок навчання разом з шістьма іншими книгами на наукові методи бодібілдингу. Більше 200 000 по всьому світу тих, навчили методам Піта силових тренувань.

Методи навчання розроблена Піт Сіско був показаний у всіх з кращих фітнес та бодібілдинг публікацій плюс Flex, Гольф, Ironman, чоловічий фітнес, м’язи і фітнес, М’язисті розвитку, і, що набагато більше. Він проводить дослідження, що стосуються спортсменів з культуристів для гравців у гольф, щоб визначити кілька компактних метод навчання. Більшість досліджень Піта заснований на генерації множини ефективних тренування виконані з максимально можливою інтенсивності протягом короткого періоду часу.

що ізометричні вправи і статичні скорочення?

Ізометричні вправи вправи, які не мають ніякого руху, і виконуються в статичному положенні. Суглоби і м’язи працювали проти опору (наприклад, ваги), або стосовно нерухомого силою. Чарльз Атлас популяризував Ізометричні навчання з його замовлення поштою “Dynamic Tension” Звичайно надмірно навчив вас, як отримати сильний без використання ваг. Це включало письмовій динамічна напруга за допомогою різних вправ, таких як натискання руки проти дверних рам, або робить спробу підняти нерухомий предмет.

Труднощі даного виду навчання є такою ви не визнаєте ви докладаєте більше драйву чи меншою силою кожному тренуванні в порівнянні з першого тренування. Як Ви могли б, швидше за все, знаєте? Але зі статичними навчання скорочення, важка вага володів в статичному положенні, внаслідок чого про силі що чиниться легко виміряти. На основі досліджень, проведених робить більшість статичний метод навчання скорочення, Піт Сіско і Маленький Джон записав нормальних 51% обгрунтувати в статичну міцність в піддослідних за 10 тижнів навчання, при якій стикаються тільки тренуваннями 2 моменти фактичного здійснення . Це не помилка. 2 секунди фактичного здійснення це все, що взяли з SCT.

Статичні трюми були також протестовані на більш утримувати раз такого роду, як 20 і 30 секунд, проте, властивості яких знайдені пішов на спад час утримання від 5 до 10 секунд працювали краще. Протягом багатьох років, Піт Сіско дозрів більш крихітні SCT тренування розроблений кращими результатами. Він розробив SuperREP техніки і ЦНС (центральної нервової системи) тренування, які постійно виробляти результати для набору сили і ріст м’язів. Якщо вам важко припустити, що в 2 хвилинах тренування може виробляти ці види результатів, просто спробуйте самі.