створення великих ніг

Як ви можете сказати серйозний культурист? Більшість людей підготовки грудях і руках і ходити з ніг сірники. Якщо ви серйозно ставитеся до створення справді вражаючим статурою ваші ноги повинні бути розроблені до межі. Не тільки це буде додати більше ваги вашого кадру, навчання правильної ноги збільшить рівні анаболічних гормонів і ти будеш виглядати як справжній культурист.

Навчання ноги з повною інтенсивністю вкрай складно – це боляче, як пекло, але якщо ви серйозно ставитеся до створення м’язистого тіла необхідно включити повне навчання в вашу ногу режиму.

Викладені деякі ноги вправи, щоб допомогти вам побудувати свій міцний фундамент.

Присідання: вправи ноги зростання

Якщо ви хочете побудувати величезний квадрациклів, сідниць і біцепсів стегна вам доведеться сісти навпочіпки з досконалою формою і важких ваг. При побудові м’язової маси ви повинні залишити своє его за дверима спортзалу – зняти навантаження з баром і дізнатися досконалій формі. Будь-який бажаючий може сісти 150 – 200 кг, коли вони йдуть на 2 дюйми, але подивіться на їхні ноги, крихітні так? Хто б міг подумати!

правильне приземкуваті форми:
Почніть з вагою на турніку, який дасть трохи опору пріседе так що ви можете відчувати рух.

Помістіть бар на спину і плечі – не шию і Поставте ноги на ширині плечей або трохи ширше, ніж на ширині плечей.

Тримайте вашу груди вперед і вгору і назовні – це також створить невелике увігнуте арка в спину. Чи не арка в інший бік, це буде розмістити навантаження на спину.

приземкуваті:
Опустіть себе вниз в керованому режимі, не дозволяйте тяжкості допоможу вам спуститися або просто впасти. Опустіть себе, як ви збираєтеся сісти на стілець з вашої дупі стирчав і найголовніше – опускайтеся на всьому шляху вниз паралельно, або навіть дупою на підлогу, якщо можна. Зниження на всьому шляху вниз є обов’язковим! Це стимулюватиме кожного м’язового волокна і дати вам глибоке, глибоке розтягнення в ногах.

йде вгору:
Чи не відмов вага вгору або використовувати імпульс, щоб підняти себе вгору.

Відчуйте м’язи ніг скоротитися і видавити підняти вагу все, аж до в контрольованому русі

Присідання повинні бути одним з основних продуктів ногу режиму, виконайте їх в першу чергу і з 3 – 5 комплектів. Не забудьте зробити 2 – 4 розминка встановлює заздалегідь, щоб уникнути травм і збільшити приплив крові до великою площею ноги. Присед піднімати там, де ви можете додати деякі серйозні ваги, але пам’ятайте, що форма є більш важливим, ніж вага, переконайтеся, що ваша форма завжди правильно перед додаванням заліза.

Жорстка тяга ніг (або машина ніг сидячи)

Стегна повинні бути розроблені, якщо ви перебуваєте в повній мірі розвивати ноги. Жорстка тяга ніг (SLDL) повинні бути виконані з досконалою формою.

Утримуючи ногу позицію досить вузькі, як ви опускаєте гриф не знижувати вашу дупу на підлогу, як звичайний тязі.

Зігніть від стегон, зберігаючи невеликий вигин в колінах.

При підйомі вгору сконцентруватися на використанні ваші стегна підняти вагу.

випади

Покладіть штангу на плечі і взяти великий крок вперед однією ногою.

Зігніть все, аж до протилежних ваші коліна не тільки над підлогою.

Натискаємо від вашої передньої ноги, щоб повернутися у вихідне положення.

Ви можете виконувати цю вправу однією ногою одночасно або по черзі кожну ногу, або ви можете ‘ходити’ з баром вгору і вниз зону вільної у вашому тренажерному залі – Якщо ви зробите це правильно, ви будете плакати для вашої мами після набір завершено!

Перейти з цієї важкої тренування і виконують близько 10 – 15 повторень на кожну ніжку.

розгинання ніг

Більше ізоляцію руху, розгинання ніг дійсно прокачати свій квадрациклів і якщо ви виконувати вправа чудово ви будете мати проблеми при ходьбі згодом.

Тримайте діапазоні представник в 10 – 15 Діапазон

Дійсно вичавити квадрациклів підняти вагу, повністю сконцентруватися на використанні квадрациклів тут і тримати форму дуже строгий,

Знову стисніть квадрациклів у верхній частині вправ для лічильника 1

Завжди використовуйте повільне кероване рух

Використовуючи ці основні вправи дійсно іскри нового зростання в ногах. Ви повинні відкласти вбік одного цілого тренування для ніг, так як вони такі великі групи м’язів.

Потяг з хорошій формі – початок світла, щоб отримати форму вниз, але купу на таку ж вагу, як ви можете в той час зберігаючи форму і представник діапазони – це зробить ваш ростуть ноги.

Багато в чому націлені на скорочення м’язів при виконанні вправи, це буде зосередити всі навантаження на конкретні м’язи.

Приклад тренування ніг

Присідання (2 – 3 теплі встановлює) 3 х 7 – 10
SLDL (1 розминка комплект) 3 х 8 – 10
випади 2 х 10 – 12
розгинання ніг 3 х 10 – 15
Підйоми на шкарпетки 3 х 15 – 20