способи збільшення рівнів тестостерону

Підтримання адекватного рівня тестостерону може запобігти всі види хвороб здоров’я у чоловіків, оскільки вони старіють. Дізнайтеся, як безпечно збільшити тестостерон таблетки рівні для того, щоб отримати максимальну користь для здоров’я, що цей гормон забезпечує.

дієта

Дієта грає велику роль у виробництві тестостерону. Насамперед, не пропускати прийоми їжі. Ваше тіло потребує постійне джерело калорій і поживних речовин для виробництва гормонів. По-друге, не економте занадто багато на жир. Дієтичний жир рівнях, які сильно впадуть нижче 30 відсотків може зменшити вироблення тестостерону. Те ж саме стосується низького короп, з високим вмістом білка дієти, як Аткінс, так як стабільно високі рівні білка є ще одним довгостроковим тестостерону вбивця. Замість цього, прагнемо зберегти споживання білка ближче до 15 відсотків від загальної денної норми калорій. Дотягнутися мононенасичені жири, наприклад, арахіс, для додаткового посилення. Супер продукти, як часник, брокколі і капуста також може підвищити ваш рівень тестостерону. Втрата ваги може допомогти збільшити рівень тестостерону, якщо ви ожирінням, але не втрачають занадто багато і занадто швидко. В іншому випадку, ваше тіло переходить в режим голодування і тестостерону не проводиться. Нарешті, обмежити питво. Постійне пияцтво зводить на вироблення тестостерону.

фізичні вправи і спосіб життя

Масова до тренування. Penn State дослідники показали, що три сети повторів в порівнянні з тільки один або два є найбільш ефективним для підвищення тестостерону. Крім того, піднімати важкі ваги, для максимального тестостерону прискорювачі, підійміть достатню вагу, щоб ви не в змозі завершити п’ятого повторення. Виконувати вправи, які навчають кілька груп м’язів, як присідання і жим лежачи, а не тільки робити вправи для м’язів однієї. Побільше відпочивайте між тренуваннями. За даними дослідження, в Університеті Північної Кароліни, перетренованості в результаті стільки ж, скільки 40-процентне падіння загального рівня тестостерону. Таким чином, отримати сон хорошою ночі, і ніколи не навчання ті ж групи м’язів два дні поспіль. І, нарешті, зайнятися сексом. Щоб не відставати від вироблення тестостерону, в ідеалі сперма виділяється принаймні раз на тиждень.

добавки

Підвищіть рівень тестостерону з добавками, такі як цинк, мінерал часто не вистачає в багатьох дієтах. Вітаміни В6 і магній допомагають організму використовувати цинк, і, отже, сприяє перетворенню організму вільного холестерину в тестостерон. Візьміть капсули риб’ячого жиру для незамінних жирних кислот. Пам’ятайте, що жир грає важливу роль у виробництво тестостерону та необхідні жирні кислоти забезпечують здоровий спосіб збільшити споживання. Обкладинка споживання вітамінів А, В, С і D, а також, поряд з бор і селен, для забезпечення оптимального рівня тестостерону. І будьте обережні: у той час як величезний асортимент інших тестостерону підвищення добавки там, в тому числі DHEA, багато з них можуть шкідливо діяти на ваше здоров’я. Те ж саме стосується тестостерону уколів і таблеток, що може призвести до високим рівнем холестерину, зморщені яєчка і печінки.