силові тренування ідеальна довжина часу для тренування

Вас коли-небудь лякали перспективою того, щоб працювати протягом багатьох годин, щоб отримати дивовижні статури?
Може бути, ви, можливо, впали на розхожу думку, що чим більше часу ви проводите в спортзалі, тим краще ваш ріст м’язів буде?

Подумайте ще раз. Сидіть довго в тренажерному залі дійсно може бути контрпродуктивним. Короткі і інтенсивні тренування шлях, якщо вашою метою є максимізувати прибуток мускула. Витрачати додатковий час в тренажерному залі не збирається надати Вам будь-яку додаткову вигоду.

Всупереч тому, що ви думаєте, це може в кінцевому підсумку зниження вашої м’язової маси. Ось пояснення: організм виробляє гормон під назвою кортизол після сорока п’яти хвилин будь-яка форма фізичних навантажень. Ефект кортизолу в тому, що він руйнує м’язову тканину для того, щоб забезпечити додаткову енергію тіла під час фізичних навантажень. У результаті, за перетренованості Ви могли фактично в кінцевому підсумку втратити м’язи.

В ідеалі ваш тренування повинна тривати не більше години. Ця цифра не включає пару хвилин розминки, які я зазвичай рекомендую. Виходячи за годину означає збитку важливий час відновлення.

Відновлювальний період надзвичайно важливо, тому що це, коли ріст м’язів насправді відбувається. Ось чому важливо спати не менше 8 годин щоночі, особливо в дні, коли у вас були інтенсивні тренування.

Ще однією перевагою робити короткі інтенсивні тренування є психічний фактор. Ви, набагато більш імовірно, щоб боятися і пропустити багатогодинними тренуваннями в той час як ви, ймовірно, з нетерпінням чекаємо більш короткий кабель. Роблячи довгих тренувань є однією з причин, чому багато отримують де-мотивованими і не дотримуватися програми.

Уникайте чит чаті і світської бесіди в той час як ви в тренажерному залі, як це має тенденцію затягувати довжина тренування. Зосередження на проблемі отримання ваших підходів і повторень робити, і бути поза. Звичайно, як я вже говорив раніше, з вашого пера і ноутбука зручно робить це простіше, так як ви перевіряєте зі списку вправ. Winging його і не маючи плану робить його набагато більш важким. Мало того, що ви витрачаєте свій вапна менш ефективно.

І якщо ті не достатньо причин, коли ви його довго тренінги марафону, ви підкреслити ваші суглоби більш і збільшити ймовірність отримання травми. Як ви знаєте, все це займе одна серйозна травма, щоб поставити вас з ладу на деякий час, яка могла б підготувати вас на кілька місяців у досягненні ваших цілей.

Нарешті, якщо ви робите занадто довгих тренувань і ви дозволите їм захопити ваше життя та інші заходи, ви скоро починаєте обурюватися тренувань і почати пропуск сесії тут і там. Звичайно, це гальмує ваш прогрес. З короткими інтенсивними сесіями ви можете бути в і з залу відносно швидко і мати можливість вільно здійснювати вашу діяльність. Ви будете набагато щасливіше і повною, якщо у вас також є життя за межами спортзалу.

Загалом, короткий та інтенсивний добре. Довгим і погано. Пам’ятайте про це, і ви уникнете спокуси відволіктися і втратити фокус, коли в тренажерному залі.

Пам’ятайте, що в бодібілдингу, освіта також важливо, як відданість справі.

Щоб взяти участь в безкоштовний міні-курс нарощування м’язової маси, перейдіть за посиланням нижче.