силові тренування процедур для худих хлопців і дівчат

Лі, дивлячись на себе в дзеркало щоранку пригнічують вас? Якщо ви подивитеся, як людина, яка не їв непоганий їжею протягом декількох днів, може бути, ви були б раді дізнатися, що ви не єдиний з цієї конкретної проблеми, і ви можете зробити щось про це, слідуючи одному з надійних навчання ваги підпрограм там в Інтернеті або в журналах. Адекватні процедури підготовки вагою мають здатність трансформувати свою зовнішність в тижнях.

Якщо ви когось, хто не вдягає м’язової маси дуже легко, ваші підпрограми силові тренування буде дещо іншою, ніж у більшості ентузіастів фітнесу. Методів, які будуть використовуватися буде мати кілька різних функцій. Бодібілдинг програма буде зосереджена головним чином на інтенсивні тренування і дуже мало тренувального обсягу. Є кілька правил, які помітні силові тренування процедури, які ми будемо обговорювати, а майстерно.

Якщо ваше тіло пручається м’язової маси, ваші підпрограми силові тренування повинні проводитися в максимально короткий період часу, як це можливо. Ніколи не проводити години в тренажерному залі за один раз. Ви ніколи не буде рости незалежно від того, наскільки добре бодібілдингу рутини, яку Ви використовуєте. Більшість програм навчання ваги вам довелося б витратити багато калорій, і ви не можете дозволити собі зробити це. Як правило, ви ростете, коли ви відпочиваєте. Ваша тренування картина повинна, отже, сприяє довгі години відпочинку. Очевидно, що це не означає, що ви повинні брати вихідні ваш тренувальний режим, в той час, це просто означає, що ви повинні включати багато періодів відпочинку розтягнуті по всій вашій процедури силові тренування.

Не турбуйтеся ізольованих вправ, як розгинання на трицепс або груди мухи. Вони не підходять до вас Ви не можете багато часу в тренажерному залі, як ми бачили раніше, тому потрібно зосередитися на тих, силові тренування підпрограм, які дасть вам найкращі результати. Ваша вага процедур підготовка повинна зосереджуватися на з’єднання тільки ліфти, в тому числі присідання, станова тяга, військової преси і так далі.

Крім цього, є те, що ви повинні зрозуміти. Поки ви будете діяти розумні на кухні, вам не потрібно турбуватися з кардіо взагалі, а тим більше з годинником кардіо. Решта пісне це не проблема для вас, щоб ваші процедури силові тренування повинні обійтися кардіо вправи, наскільки це можливо. У більшості routies силові тренування, кардіо просто йде на підвищення спалювання калорій. З калорій не є одним з ваших гарячих товарів, ваші бодібілдинг програми повинні повністю ігнорувати біговій доріжці між іншим. Якщо ви хочете включити в вашу серцево тренінги тільки заради вашого здоров’я, вам доведеться витратити не більше двадцяти хвилин з кардіо вправи не більше 3 разів на тиждень.

Ви повинні переконатися, що ви зберегти правильний і здоровий вигляд всієї вашої процедури силові тренування. Сон є абсолютно необхідним і не слід нехтувати ні за яких умов. В ідеалі ви повинні записатися на прийом з тренером, щоб знайти ті силові тренування підпрограм, які будуть працювати краще для вас.