силові тренування для жінок

Силове тренування є одним з важливих видів тренувань. Вони повинні бути зроблено дуже ретельно. Це тому, що, якщо вони не зробили з правильною технікою, то результати можуть бути небезпечні. Нижче наводяться деякі поради, які допоможуть жінкам тільки починає з вагою підготовки. Для жінок це можуть деякі, що відчувати себе переважною. Не турбуватися, я створив цей посібник, щоб дати кожній жінці там шанс випробувати силові тренування перших рук.

Без балансу дієти ви можете зіткнутися тіла відплати, скорочуючи м’язи і зберігання більше жиру. Це буде протистояти всьому Метою силового тренування. Дослідження показують, що вправи з вагою, не просто допомагає вам втратити жир, але і корисно для вашого серця так само, як аеробні або будь-який інший серцево-судинної діяльності.

У той час як це рекомендується, які ви часто в місцевому тренажерному залі або є тренер навчить вас основам, в цьому немає необхідності. Є багато вага навчальних посібників для жінок, там, а також цілі розділи в магазинах спортивних товарів, присвячених силові тренування для жінок. Поряд з силового тренування для жінок, ви повинні мати деякі природні харчові добавки, як ягоди асаї. Це супер харчування з лісів Амазонки в Бразилії, що є досить багатий антиоксидантами, клітковиною і здорових жирних кислот.

Гантелі Преса: Все, що потрібно чуйно набір ручних гантелями. Просто лежати на плоскій поверхні, піднімається з підлоги, натисніть лікті назовні і натисніть ваг в повітря. Повторіть ці дії для 10 повторень, а потім взяти хвилинну перерву. 30 повторень у спільну мету для новачка.

Гантелі Присідання: Ця вправа буде працювати ваші стегна і прикладом. Візьміть інший набір гантелей вгору, на цей раз ви повинні бути в змозі отримати більш важкі ваги. Тримайся за ці ваги на вашому боці, тримайте спину прямо і зігніть ноги в колінах. Опустіть тіло до положення сидячи в кріслі. Відійдіть прямо і повторити цей процес для 10 повторень. Візьміть 1-хвилинну перерву і повторіть процес ще 2 рази.