серйозні рутинної м’язової маси для худих чоловіків

Якщо ви худий хлопець, який хоче дивитися в дзеркало і, нарешті, відчувати себе людиною, то ви повинні знайти оптимізований рутинної м’язів підходить для вас. Ви могли б почати на свій розсуд і виявити, що ви будете розвивати м’язи, але ви далеко не заїдеш без права раду. Включити такі три речі у ваші м’язи рутини і вам буде добре на вашому шляху до корпусу, який реве з упевненістю.

1. великою масою: вага ви обираєте повинна бути майже занадто багато для обробки. Якщо ви вибираєте вага, який можна легко зняти, то ви просто витрачаєте свій час. Ваші м’язи рутини повинен мати ваги, які є відносно важкими і привести до “холодної” печіння в ваших руках, коли ви піднімаєте їх протягом тривалого періоду часу. Велика вага маси в поєднанні з високою інтенсивністю встановлює, щоб дати вам те, що називається “перевантаження м’язів», який буде пояснений в наступному пункті. Якщо ви хочете змінити свою зброю олівець, щоб стовбури, ви повинні використовувати важкі ваги.

2. Висока інтенсивність: це відноситься в основному до того, що в тренуванні, ви піднімаєте важку вагу дуже швидко, і дати організму трохи часу для відпочинку під час тренування. Ідея в тому, щоб покласти ваші тіла під постійною напругою, так що після відновлення (наступний пункт), є більше, щоб відновитися. Ви будете рости більше м’язів за менший час, і ваше тіло буде звикати до болю швидше. Такого роду м’язів процедура повинна бути менше однієї години, але більше, ніж півгодини і повинні мати безперервний контур.

3. достатній відпочинок: ця точка є найбільш недооцінених, але, ймовірно, найважливішим з трьох. Якщо ваші м’язи дня включає підняття важких речей, але ніколи не даєте вашому тілу достатньо часу на відпочинок, ви не будете додати м’язової маси вашого тіла. Не плутайте повідомлення насосів тренування з росту м’язової маси: один носить тимчасовий характер і стискається приблизно через півгодини після тренування. Іншою є фізично більше м’язів, яка з’являється в будь-який час ви згинатися, навіть якщо ви ніколи не працювали протягом дня ще. Коли ви відпочиваєте, ваше тіло і стабілізує м’язи є шанс “перегрупуватися” і зцілювати. Коли він лікує більш, м’язові волокна товщі, що означає більше м’язів для вас.

Ці три точки будуть утворювати основу для тренування. Незалежно м’язи рутини ви вирішили використовувати, щоб зробити ваше тіло рости більше, він повинен мати вище три очки.