секрети того, як отримати 6 абс пакет більшість будівельників тіла зробити всього за 3 місяці

Нещодавно я мав можливість читати форум і знайшов дуже загальне питання про те, як отримати 6 абс пакет. Багато хто до цих пір дивуються, чому отримують 6 абс пакет, здається, важкий шлях і дійсно важко отримати його, навіть якщо вони намагаються контролювати кількість їжі, на кожному прийомі їжі.

Однак навчання черевної м’язи кожен день або приймати добавки в Fat-Burner групи все ще дає їм не задовольняють результаті отримання 6 кубиків преса.

По-перше, ви повинні знати факт, що основний процес ми повинні зробити, щоб отримати 6 абс пакет для того, щоб зробити правильну підготовку і отримати кращий результат можна швидше.

черевні м’язи розмірів будівлі

Це означає, що збільшення розміру черевної м’язи в кожному пакеті. Так ви будете мати більший розмір пакета м’язи преса. Хоча ви не зменшили кількість зайвого жиру на м’язи преса, ви все ще можете бачити кожен пакет черевних м’язів.

Цей підхід збільшення розміру допоможе вам збільшити глибину канавки між кожним пакетом, як тільки ви вже були в спалювання жирів звичайного тренування. Ось 7 перевірених рад, яких потрібно дотримуватися:
Інтенсивно навчити черевної м’язи за рахунок збільшення ваги чавуну, а не збільшувати кількість разів
Виберіть вправи, які особливо будує конкретних областях розміру; такі як нахил Sit-Up з вагою, гантелями Сидяча Raise ніг, машина Crunch, Кабельне Crunch, гантелі сторона Bend.
Використовуйте низький Репс або між 10 – 15 повторень / SET
Щоб побудувати розмір черевної м’язи, вам потрібно додати калорій у тому ж спосіб побудови інших основних м’язів
Не хвилюйтеся, з вашої талії, що збільшується. Це буде поступово скорочуватися під час Вашого Втратити жир програма
Вправи на ваші черевні м’язи всього 1-2 рази на тиждень
Призначення програми розширення черевної м’язи розміром не менше 3 місяців (12 тижнів)
черевні м’язи будівлю визначенню

Це означає, спалювання жиру на талії області під час тренування на невеликих черевної м’язи пакет. Ось 6 перевірених рад, яких потрібно дотримуватися:

Візьміть 4 вправи на черевний м’язи на основі 4-х різних областях м’язів: верхнє, нижнє, ліве / праве і нижнє м’язи спини
Навчання стиль повинен бути повільним чином підкреслити, що рух до певної частини м’язів, що фізичні вправи протягом
Використовуйте великим числом повторень або між 30 – 50 повторень / SET
Робити аеробні вправи протягом не менше 30 хвилин на день
Чи не тренуються черевні м’язи кожен день. Передбачається, що ви повинні тренуватися один день і відпочити в інший день. Занадто багато навчання зробить вашу ABS виглядають плоскими в земельній ділянці в результаті різних 6 абс пакет
Зменшити кількість в кожен прийом їжі для того, щоб зробити ваш живіт розмір вниз. Це призведе до зменшення талії.
Ця стаття дає вам секрет, як отримати 6 абс пакет так само, більшість будівельників тіла роблять. Якщо ви серйозно стежити ефективного навчання, наведені в цій статті, ви скоро отримаєте 6 абс пакет на кілька місяців з дуже привабливий вигляд.