розвиваються бодібілдинг дієти для жінок

Я збираюся допомогти вам розвинути ваші власні дієти бодібілдингу для жінок. Дивно, але багато дієти поради подальшим чоловіків може бути застосована до жінок. Зверніть увагу на базові поняття, і ви повинні бути в змозі застосувати це, щоб зробити свій власний.

Їжте кожні 2-3 години: Це досить основним і універсальним. Всі культуристи їдять менше їжі частіше з тієї простої причини, що мають постійний потік поживних речовин набрання своє тіло, щоб відновити м’язову тканину. М’язи не відновити швидко або відразу після тренування. Вони зайняти до 48 годин для ремонту і вам потрібно постійно годувати їх з плином часу. Ви ніколи не замислювалися, чому діти повинні харчуватися кожні 2-3 години? Там органах ростуть швидкими темпами. Це саме те, що ми хочемо, щоб трапитися з вашим тілом.
Висока вуглеводів тільки навколо вашої тренування: кращий час, щоб споживати велику кількість вуглеводів становить близько тренування. Все це означає, що їжа перед тренуванням буде високим вмістом вуглеводів і їжа після буде високим вмістом вуглеводів. Перед їжею, щоб дати вашому тілу енергію, щоб мати дуже вибуховий тренування. Після їжі, щоб замінити всі втрачені живильні речовини, як глікоген, до тіла. Ви все ще можете з’їсти вуглеводи протягом дня, але вона повинна бути менше, ніж ви їли навколо вашої тренування.
Білки + Жири перед сном: Bedtime важкий час для бодібілдерів, тому що ви не в змозі з’їсти кожен 2-3 години. Вам потрібен спосіб, щоб отримати поживні речовини протягом 6-9 годин. Рішенням є поєднання жиру і білка. Білок є типом поживна речовина, яка може бути використано для нарощування м’язової маси. Жир є повільне переварювання їжі, яка використовується для життєво важливих функцій організму, таких як гормони. Покладіть їх разом, у вас є їжа, яка буде повільно перетравлюється протягом всієї ночі.