протеїновий порошок, керівництво худий хлопець на протеїновий порошок

Це протеїн дійсно необхідно?

Якщо ваше споживання білка перевищує 200 грамів на день я запропоную протеїновий порошок – це зробить ваше життя набагато простіше.

Більшість ваших харчових білків повинна виходити від м’яса, риби, птиці та яєць. Однак отримати всі ваші білка з цілісних їжі не завжди практично або зручно, особливо якщо у вас є 6 або більше разів на день, щоб отримати необхідні споживання. Підкреслю, для Вас, для оптимального ріст м’язів, ви повинні обмежувати себе не більше трьох трясеться на день, або 40% від вашої їжі.

Суть в тому, що обидва харчування і харчові добавки, необхідні для досягнення повного балансу поживних речовин, а також бажаного рівня споживання білка, особливо якщо ви не великий шанувальник приготування їжі. Не роблять фатальну помилку, думаючи, протеїнових порошків може зайняти місце серйозну підготовку і програму харчування.

Чи протеїновий порошок дійсно працюють і чи є вони здорові?

“Так”. Ви повною мірою усвідомлюємо, що білок складається з будівельних блоків, званих амінокислотами, який виконує цілий ряд функцій в організмі, таких як створення і підтримка здорових м’язів у поєднанні з дієтою та фізичними вправами. Білки також:

Підтримка виробництва червоних кров’яних тілець підвищує вашу імунну систему Зберігає ваше волосся, нігті і шкіру здоровою

Однак, не всі протеїновий порошок створені рівними. Більшість з них містять безліч сумнівних інгредієнтів, такі як аспартам, сахарин, фруктоза і штучних барвників. Це цікаво відзначити, як нездорове більшість з цих порошків білка насправді. Подивіться на протеїновий порошок з натуральних інгредієнтів, а не продукти, які підсолоджені хімічними речовинами і зроблені з інгредієнти, які, звичайно, не збирається створювати умови для росту м’язів і спалювання жиру.

Також уникайте продуктів з рафінованих вуглеводів, таких як фруктоза, сахароза або сироп коричневого рису. Переконайтеся, що продукт зроблений з поважної компанії, що воно дійсно зацікавлене в доброму здоров’ї.

Скільки білка мені потрібно?

Кращий питання буде: “Скільки чистого білка мені потрібно, щоб досягти своїх цілей?”

Я рекомендую, щоб протеїновий порошок бути використані в першу чергу для вашої попередньої тренування, тренування і після тренування трясти. Це коли рідка їжа є більш вигідним, більш всього продовольства, оскільки він має більш швидку швидкість поглинання.

Я не рекомендую протеїновий порошок, який буде використовуватися для заміни їжі протягом більше двох страв. Ось те, що в звичайний день може виглядати так:

Харчування 1 (сніданок) – всього продовольства

Харчування 2 (середина ранку) – рідку їжу білка

Харчування 3 (обід) – всього продовольства

Харчування 4 (середина дня) всього продовольства

Харчування 5 (до і після тренування) їжа рідкого білка

Харчування 6 (вечеря) всього продовольства

Харчування +7 (перед сном) цілому харчування

Ах так, «РР» допоможе вам отримати більш змучений і приваблюють дами, але він не збирається робити це в “ультра короткий період часу ‘з простим доповненням до вашої дієті.