поради щодо купівлі цих машин фітнес-обладнання

Як ви регулярно залишатися у формі, здоровим і гнучким? Бадьорим та міцним nutritifous раціон фруктів і овочів є ключовим, а також регулярне і безперервне вправу.

Краща вправа є одним, що ви дійсно і щиро збирався працювати на, будь то віджимання, розтяжки, стрибки гнізда або регулярний біг підтюпцем або ходьба набагато приборкувача. Тим не менш, є люди, які воліють працювати з використанням фітнес-обладнання в їх власних будинках.

Нижче наведено кілька основних і важливих речей, щоб розглянути при купівлі цих вправ обладнання.

Не вірте, що ви бачите й чуєте

Принаймні, не всі, це добре, якщо ви оцінюєте всі ці вправи обладнання претензії заявляють у своїй рекламі. Це так важко прийняти за істину наприклад, деякі заяви, які переконати людей, що вони втратять кілька фунтів від своєї ваги всього за сім днів, або що у вас буде зменшити брюки розмір в один місяць. Навіть за допомогою біологічно активних добавок, це не можливо для досягнення змін у якості основних, як це протягом декількох тижнів, а тим більше днів.

спалювач жиру є не пальником

Будьте скептично ставитися до тверджень, які кажуть, ви зможете записати величезна кількість жиру в певній області вашого тіла, таких як стегна, стегна, талію просто шляхом застосування певного типу мазі або лосьйону, і т.д. Єдиний вірний спосіб спалити всі ці жирові способом є змінити те, що ви їсте. Вправа є кращим рішенням для роботи кожну область тіла, якої жир Ви хочете позбутися.

Єдиним свідченням, що важливо, так це ваш

До і після фотографії людей, які стверджують, що вони змогли схуднути, тому що використання такого обладнання і таких може або не може бути правдою. Якщо б вони не знаходилися, їх досвід є чисто особистим і що немає ніякої гарантії, що ваш унікальний вага тіла, тіла макіяж також зазнає змін ж вони пройшли.

Читайте дрібний шрифт

Це завжди доцільно, щоб прочитати дрібний шрифт на все. Хоча ви вважаєте, що фітнес-обладнання ви плануєте покупку хорошою, читаючи дрібний шрифт дійсно не завадило б, як це можна сказати, що ви також повинні зменшити споживання калорій, а не просто покладатися на те, що машина може зробити для Вас.

Порахуйте

Є рекламні твердження, які говорять, ви могли б заплатити від фітнес-обладнання в ряді простих платежів або, заплативши просто тридцять дев’ять дев’яносто п’ять на місяць. Не забудьте запитати про транспортні та складські витрати і включають в себе, що у ваших розрахунках. Крім того, додатковий необхідний податок з продажів, гонорари поставки, налаштування плати. Знати всі деталі, перш ніж купити.

Гарантія Гарантія

Це найкраще, що ви вважаєте, питав про докладної інформації про їх тридцять гарантія повернення грошей день. Хоча це може звучати добре для вас, як споживача, він може або не може насправді вам на користь, якщо, наприклад, ви збираєтеся повернути товар. Ви можете фактично платять за величезний вартості доставки і це може коштувати вам більше, ніж ви могли б гарантувати отримати в тридцять днів.

Зверніться в службу сервісу

Переконайтеся, що ви зв’язатися з їх гарячої лінії обслуговування клієнтів. Як правило, у них є безкоштовні номери, що ви повинні мати можливість легко зв’язатися, а також представник обслуговування клієнтів, який повинен бути радий, що можу відповісти на ваш дзвінок і відповісти досконально всі або будь-які виникли у Вас питання про свої продукти і послуги.