полівітаміни допоможуть вам наростити м’язову масу

При всіх оброблених продуктів затоплення наших супермаркетах, це майже неможливо отримати всі ваші потреби в харчуванні тільки з їжі. Навіть якщо ви нічого не їдять, але цілісні продукти, вам доведеться з’їсти велику кількість їжі, щоб задовольнити всі ваші потреби в харчуванні причини слабкості грунтів, що використовуються сьогодні.

Ваше тіло являє собою складну машину, яка проводить мільйони функцій одночасно. Кожен робить свій внесок у поживних тисячі основних реакцій, які роблять ці функції можливі, такі як B12 для здорових червоних кров’яних тілець, йоду щитовидної регулювання та B6 для білкового обміну. Будучи дефіцит тільки одного поживної речовини згубно для тисяч хімічних реакцій в організмі, що у свою чергу зробить його набагато більш важким для вашого тіла, щоб працювати на повну силу.

Люди, які ставлять їх тіла під фізичним навантаженням 3-4 дні на тиждень мають більш високу поживну вимоги, ніж до людей, які живуть малорухливий спосіб життя. Я впевнений, що ви помітили, після напруженого тренування ви дуже голодні. Це ваше тіло говорить вам, що не вистачає палива та необхідно заповнювати.

Щоб переконатися, що моє тіло не відчуває нестачі в поживних речовинах, мені подобається приймати полівітаміни з більш високої потенції з двох причин:

1. Деякі полівітаміни використовувати поступається інгредієнти і не всі, що 4000% денної норми рибофлавіну або яким би він не сказав, буде засвоюється вашим тілом. На більш високої потенції багатьох вітамінів, мені іноді подобається розділити дозу протягом дня, є деякі люди, в області медицини, які думають, що є дуже багато поживних речовин для вашого тіла, щоб переварити в один час.

2. Моє тіло вимоги в поживних речовинах, в дні, які я тренування не є такими ж, як ті дні, що я відпочиваю. Я не хочу бути низькою на будь-який живильний, якщо моє тіло потребує цього. Я навіть чув, деякі люди в дні сильного стресу, як прийняти дві дози на день, один вранці і один після дуже важкого тренування. Гарна річ про полівітамінів багато поживні речовини, такі як вітамін С і вітаміни розчиняються у воді і буде виділено з вас, в залежності від потреб вашого організму.

Хороші полівітаміни я запропонував би, Animal Pak від Universal Nutrition. Це зроблено з інгредієнти, які легко засвоюються організмом, і вони містять хороший баланс між ключовими поживними речовинами для нарощування м’язової маси, для виконання мінералів і амінокислот для відновлення.