побудувати міський пляж гідні тіла в розпал зими

Незважаючи на всі ваші просочений соусом обжерливість, ви, ймовірно, отримаєте тільки півкіло між восени і навесні. На жаль, дослідження показують, що більшість хлопців ніколи не втрачають своєї зимової ваги.

Дійсно, у віці від 35 до 45 років, більшість з нас пакет на суму, еквівалентну смаженої свинини. Це похмура перспектива, особливо якщо врахувати традиційну виправити, годинник, проведені далеко завзятий на біговій доріжці.

Дозволяють нам пропонувати більш прийнятної альтернативи, хоча і з важко ковтати імені; серцево схема підготовки. Поділяючи Ваше внутрішнє серцево сесії між кількома різними вправами, ви будете спалювати більше кілоджоулів. Ви також запобігти ваші м’язи від адаптації до одним рухом, і чим менше вони пристосовуються, тим швидше вони будуть рости. А якщо додати інтервали (змінний короткими чергами з усіх зусиль з активного відновлення), щоб ваше навчання, ви будете факел 90% більше жиру, ніж навчання у відповідності темпами.

Запуск через наступні 45 хвилин рутинної два рази на тиждень. Розминка з п’яти хвилин кожної вправи на “розмовному” темпі, а потім завершити шість схеми хвилина, в якій ви альтернативний чотири рази від 30 секунд інтенсивного зусилля і однієї хвилини активного відпочинку. Ви будете винагороджені плоский живіт в рекордно короткі терміни, що не відчуваючи, як хом’як в колесі.

сходи альпініст

Особа від консолі. Ми не призначені для задкувати, і робити це потрібно займатися ще багато м’язів і працювати, щоб тримати своє тіло у вертикальному положенні. Змішайте глибину і темп вашої степпінг, щоб запобігти м’язи від адаптації. Якщо Ви зазвичай приймаєте дрібних кроків, наприклад, зробити глибоким, повільним кроком для двох з 30-секундного інтервалу.

спина велосипеді

Після розминки, збільшити опір, як ніби ви підніміться на пагорб, а встати і спринті на 30 секунд. Не тільки ви будете використовувати інший набір м’язів, але ви будете порушити монотонність.

гребний тренажер

Форма є все. Ініціювати привід з ніг, потім потягніть за ручку у ваш грудину. Про відновлення тримати ноги плоскі як ручка подорожує від тіла, а потім дозволити тулуба повертати над стегнами, як ви зігніть ноги в колінах, щоб повернутися у вихідне положення.

біжить доріжка

Після розминки, збільшувати кут нахилу до одного відсотка. Дослідники виявили, що цей кут найбільш наближений працюють поза, в результаті чого вам спалювати стільки ж кілоджоулів. Ваше внутрішнє час може постраждати, але ви будете проливати кілограми швидше.